89_i3.gif

Pneuservis - Praha 9

Výpis zápisů

Pneuservis Praha 9 - Újezd nad Lesy - Antonín HUBENÝ

Pneuservis Antonín HUBENÝ Újezd nad Lesy provádí kompletní opravy a prodej pneu, montáž, demontáž pneu, opravy disků, vyvážení kol, geometrie náprav. Kromě služeb pneuservisu provádíme mechanické, autoelektrikářské, klempířské a lakýrnické práce, opravy a údržba klimatizace. Nabízíme přípravy a zaji...
[Starokolínská 307] [Praha 9 - Újezd nad Lesy] Více informací

Pneuservis Praha 9 - AUTO ČAKO, spol. s r.o.

AUTO ČAKO Praha 9 - Čakovice nabízí kompletní pneuservis - přezutí pneu, opravy a uskladnění pneumatik. Dále autoservis všech značek vozidel, mechanické, klempířské i lakýrnické práce, likvidace pojistných událostí, náhradní vozidla. Příprava na STK, půjčovna aut, dovoz aut, odtahová služba.
[Ke Stadionu 899/32] [Praha 9 - Čakovice] Více informací

AUTOWOLF Praha - Pneuservis Praha 9 - Běchovice

Pneuservis AUTOWOLF Praha 9 Běchovice poskytuje možnost přezutí osobních a dodávkových vozů všech značek. Montáž, demontáž, vyvážení kol, oprava pneu. Součástí pneuservisu je i servis osobních vozů. Nabízíme také výběr a nákup vozidel dle individuální objednávky zákazníka, včetně prověření technické...
[Podnikatelská 267] [Praha 9 - Běchovice (Areál V.U. – EGU)] Více informací

Pneuservis Praha 9 - AUTOSERVIS PNEUSERVIS Miroslav Winter

Poskytujeme kompletní služby autoservisu a pneuservisu. Pro předání vozu se přizpůsobíme Vašim časovým možnostem So - Ne: Omezený provoz dle dohody předem.
[Na Harfě 203/1] [Praha 9 - Libeň] Více informací

Pneuservis Praha 9 - František Schubert

PNEUSERVIS Schubert nabízí veškeré pneu služby. Kompletní pneuservis pro osobní vozidla a dodávky všech značek. Provádí montáže, opravy pneu a vyvažování kol.
[Českobrodská 849] [Praha 9 - Dolní Počernice] Více informací

HS Autosdružení - pneuservis Praha 9

Autoservis, pneuservis, diagnostika, klimatizace, vyřízení pojistných událostí, zajištění STK + ME, nonstop odtahová služba. Pneuservis provádí výměny běžných typů pneumatik osobních a lehkých dodávkových vozidel. Dále opravy defektů, sezónního uskladnění pneumatik i výměny pneumatik bez středových ...
[Kolbenova 499] [Praha 9] Více informací

Pneuservis Praha 9 - METROS, s.r.o.

Pneuservis dodává pneumatiky, ráfky a řetězy na stavební stroje, osobní a nákladní automobily. Provádíme služby (montáž, demontáž, vyvažování pneu, atd.)
[Bystrá 2243] [Praha 9 - Horní Počernice] Více informací

Viska pneuservis Praha 9 - Viktor SKALICKÝ

VISKA má pro Vás připraven autoservis a pneuservis s kompletní škálou služeb, od přezutí až po uskladnění pneu.
[Cukrovarská 33/21] [Praha 9 - Čakovice] Více informací

Auto - Moto Riegger s.r.o

Nabízíme servisní práce, jako je nastavením geometrie vozu, montáže a opravy výfuků, úpravy sání, tónování skel s atestem, seřízení světel. Pneuservis vám provede vyzutí/nazutí, demontáž/montáž pneumatik, vyvážení kol a také nabízí sezónní uskladnění pneu.
[Litoměřická 575/4] [Praha 9 - Prosek] Více informací

Ing. Zdeněk Krauskopf - Pneuservis Praha 9

Nabízíme pneumatiky na osobní a lehká užitková vozidla přímo na provozovně, nebo na našem e-shopu. Naš pneuservis zajistí přezutí na nové pneu, montáž, demontáž kol, vyvážení. Pneuservis Krauskopf přezouvá osobní auta, dodávky a offroady.
[Dětenická 60/2] [Praha 9 - Kbely] Více informací

Jan Sladký - JKP pneuservis Praha 9

JKP pneuservis nabízí prodej nových i použitých pneumatik všech značek na osobní, dodávkové, SUV a off-road vozy. Pneuservis vám provede přezutí pneu, vyvážení kol.
[Nymburská ulice] [Praha 9 - Kbely] Více informací

Pneuservis Praha 9 - T.B. SERVIS Tomáš Brož

T.B. SERVIS Praha 9 nabízí kompletní přezutí osobních i lehkých nákladních vozidel. Provádíme vyvážení kol (i u vozidel bez středové díry), opravy defektů, oprava Alu disků, klasické i expresní opravy.Nabízí i uskladnění kol, prodej pneumatik (nové i použité), prodej disků.
[Slévačská 744/1 (vjezd z ul. Poděbradská)] [Praha 9 - Hloubětín] Více informací

Pneuservis Praha 9 - ADV Servis Vinoř

Pneuservis provádí opravy pneumatik, duší, ráfků, opravy alu kol, výměnu plášťů do rozměru R19, plnění pneumatik plynem (dusíkem) a vyvažování kol. Prodej nových i použitých pneu. Dále tu najdete opravy výfuků a katalyzátorů, výměny autoskel, odvoz havarovaného vozu.
[Ke mlýnku 535] [Praha 9 - Vinoř] Více informací

Pneuservis Jiří Zezulka

Pneuservis Zezulka nabízí montáž, demontáž kol a pneu, sezónní uskladnění pneumatik, lepení a opravy pneumatik. Prodej pneu pro osobní a dodávkové vozy.
[Náchodská 17/800] [Praha 9 - Horní Počernice] Více informací

Pneuservis Praha 9 - AUTO - PNEU SERVIS HRUBÝ

Pneuservis Auto Hrubý Praha 9 provádí přezouvání pneumatik automobilů všech značek, prodej nových i použitých pneu různých značek. Pneuservis vám provede demontáž kol, přezutí na nové pneu, vyvážení a opětovnou montáž. Pneuservis vám také nabídne uskladní pneu. Na naší provozovně Praha 9 Hloubětín, ...
[Poděbradská 29] [Praha 9 - Vysočany] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02