89_i3.gif

Pneuservis - Praha 6

Výpis zápisů

Auto pneu servis U Floriána - Pneuservis Praha 6

Pneuservis U Floriána Praha 6 provádí kompletní servis všech vozidel, pneuservis - osobní a cargo, opravy pneu a duší, přezutí pneu, přímý dovoz nových a použitých pneu z eu, autodiagnostika, příprava na STK, výměny autoskel, čištění interiérů suchou i mokrou cestou, ruční mytí Alu disků.
[Osvobození 212/29] [Praha 6 - Suchdol] Více informací
Nabizime praci

Pneuservis Praha 6 - Autoopravna, pneuservis Metoděj Paul

Pneuservis Metoděj Paul Praha 6 nabízí přezutí pneu, výměny i opravy pneumatik, vyvážení kol. K dispozici jsou i kompletní služby autoservisu, odtahová služba, vyřízení pojistných událostí.
[Třanovského 622/11] [Praha 6] Více informací

Pneuservis Praha 6 - MyJeMyjem

Pneuservis Praha 6 - pneuservis - přezutí a vyvážení kol do 20 minut, při nákupu nových pneu zařídíme ekologickou likvidaci starých pneumatik zdarma. Nové pneumatiky máte připravené k montáži na provozovně do 2 hodin od objednání. Dále nabízíme čištění interiéru - používáme mokrý i suchý postup, re...
[V Předním Veleslavíně 473] [Praha 6 - Veleslavín] Více informací

Ventilek a Dušička pneuservis Praha 6 - Petr Jermář

Pneuservis Ventilek a Dušička Praha 6 je kompletní pneuservis nabízející prodej a opravy pneu i disků, skladování pneu, montáž, demontáž, vyvážení kol. Nabízí pneu zn. Bridgestone, Firestone, Dayton. Prodej litých kol, prodej a likvidace použitých pneumatik.
[Bělohorská 688/165] [Praha 6 - Břevnov] Více informací

Pneuservis Praha 6 - JP pneuservis

JP pneuservis Praha 6 provádí výměnu pneumatik, dále servis všech motorových vozidel, opravy a čištění klimatizací, mechanické a klempířské práce, příprava na STK. JP Autoservis, pneuservis díky dlouhodobým zkušenostem vyniká v odstraňování závad motorů a převodovek, provádí generální opravy motorů....
[Starodvorská 6/8] [Praha 6 - Lysolaje] Více informací

Pneuservis Praha 6 - PELANT Group

Pneuservis PELANT Praha 6 nabízí komplexní služby od přezutí pneu, vyvážení kol až po opravu defektu, čí nákup zcela nových pneumatik. Samozřejmostí je i sezónní uskladnění pneu a ekologická likvidace starých pneu. Náš pneuservis provádí opravy a montáže pneumatik na strojích BEISSBARTH.
[Čs. armády 406/10] [Praha 6 - Bubeneč] Více informací

Pneuservis Praha 6 - Autoslužby PEERZAK Petr Žák

Jsme mycí centrum PEERZAK a nabízíme pneuservis, rychloservis, mytí aut, ruční mytí aut. Ke každé komplet výměně pneumatik s vyvážením obdržíte slevu 50% na jakýkoliv program v naší automatické mycí lince. Pneuservis nabízí i mytí disků a sezónní uskladnění kol či pneu.
[Ankarská 20] [Praha 6 - Břevnov] Více informací

Pneuservis Praha 6 - PNEU PROCHÁZKA

Pneuservis PNEU PROCHÁZKA provozovna Praha 6 nabízí přezutí pneu a jejich případné opravy, ale také prodej pneumatik. Pneuservis nabízí své služby majitelům osobních vozidel, nákladních aut či motocyklů i veteránů.
[Drnovská 1058/27] [Praha 6 - Ruzyně] Více informací

Pavel Tomek - AUTO BÍLÁ HORA - Pneuservis Praha 6

AUTO BÍLÁ HORA nabízí jak klasický autoservis zajišťující opravy osobních automobilů všech značek, se specializací na vozy značky Ford, servis klimatizací, přípravu a zprostředkování STK, tak pneuservis nabízející opravy a prodej pneumatik, přezutí a vyvažování kol.
[Bělohorská 967/210] [Praha 6 - Břevnov] Více informací

Pneuservis Praha 6 - AUTO PODBABSKÁ

Prodej nových i ojetých vozů, komplexní servisní služby, pneuservis, uskladnění pneu a kol.
[Pod Paťankou 217/1] [Praha 6] Více informací

Pneuservis Praha 6 - AUTO GLOBAL Novotný

Provozujeme pneuservis a autoservis.
[Šárecká 1024/23] [Praha 6 - Dejvice] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02