89_i3.gif

Pneuservis - Praha 4

Výpis zápisů

Pneuservis Praha 4 - Petr BARTOŠ - AUTOSERVIS

Pneuservis - montáž, demontáž, vyvažování pneumatik pro vozidla osobní a nákladní. Zajistíme opravy poškozených alu disků, sváření hliníku, renovace alu kol. Nabízíme sezónní uskladnění pneumatik a zajistíme ekologické likvidace opotřebených pneumatik. Dále provádíme opravy a čištění klimatizací, s...
[Michelská 4/11] [Praha 4 - Michle] Více informací

Pneuservis Praha 4 + autoservis + použité díly Škoda

Pneuservis nabízí prodej pneu a disků všech rozměrů, přezutí a uskladnění pneumatik, opravy pneu. Dále nabízí pneuservis i služby autoservisu: opravy vozidel všech značek, klempířské a mechanické práce, zajištění STK, emisí a ekologické likvidace vozů. Prodej LEVNÝCH použitých dílů zn. Škoda - Favor...
[Libušská 9/193] [Praha 4 - Libuš] Více informací

Pneuservis Praha 4 - Auto Sláma

Pneuservis Auto Sláma Praha 4 je pneuservis pro osobní vozy, dodávky do 3,5t a motocykly. Nabízí přezutí pneu, opravy poškozených pneumatik a také uskladnění kol a pneu. Mezi další služby patří rovnání litých disků, lakování disků, ekologická likvidace pneumatik.
[Gregorova 2117/2] [Praha 4 - Chodov] Více informací

Pneuservis Praha 4 - AUTOPLUS Praha

AUTOPLUS Praha provozuje pneuservis pro osobní a dodávkové vozy s nabídkou přezutí pneumatik, vyvážení kol, mytí pneumatik a jejich uskladnění. Dále nabízí kompletní servis všech vozidel, karosářské a lakýrnické práce, diagnostika.
[Za kostelem 12/8] [Praha 4 - Kunratice] Více informací

Pneuservis Praha 4 - AUTO PNEU VULKÁN

Pneuservis známý jako Pneuservis Vulkán nabízí kompletní služby včetně mytí pneumatik a disků, jejich uskladnění. Pneuservis provádí demontáže, montáže, vyvažování pneumatik pro vozidla OSOBNÍ, SUV, OFFROAD, 4×4, LT do 3,5 a také motocykly. Opravy bočních průrazů a průpichů pneumatik, opravy poškoze...
[K Hrnčířům 31] [Praha 4 - Šeberov] Více informací

Pneuservis Praha 4 - JS CAR autoslužby

Autoservis pro všechny typy vozů, včetně služeb pneuservisu, diagnostika, servis klimatizací, zajištění STK. Pneuservis JS CAR Praha 4 je připraven k přezutí pneumatik vašeho vozu, vyvážení kol, případně i opravy defektu pneu.
[Na rovinách 396/22] [Praha 4 - Lhotka] Více informací

Pneuservis Praha 4 - A.F.P. Pneuservis František Podjukl

A.F.P. Pneuservis Praha 4 výměna a prodej nových pneumatik všech značek na osobní i užitková vozidla do 3,5.tuny. Přezutí pneumatik, vyvážení kol, rovnání a opravy disků, přezouvání pneumatik na počkání. Prodej použitých pneumatik, ocelových a hliníkových disků.
[Krajová 2] [Praha 4 - Michle] Více informací

Pneuservis Praha 4 - Petr Příhoda

Najdete u nás pneuservis a prodej pneu.
[Vzdušná 332/12] [Praha 4 - Lhotka] Více informací

Pneuservis Praha 4 - Stanislav Marval

Pneuservis, autoservis a prodej náhradních dílů. Pneuservis provádí montáž kol do průměru 26 palců, montáž nízkoprofilových pneumatik a pneumatik typu RUN FLAT. Pneuservis i pro jednostopá vozidla.
[Branišovská 20] [Praha 4 - Točná] Více informací

Pneuservis Praha 4 - ČERVENÝ PNEUSERVIS

ČERVENÝ PNEUSERVIS Praha 4 poskytuje kompletní služby v oblasti přezouvání vozů. Pracuje s kvalitními stroji světoznámých značek pro vyvažování a přezouvání pneumatik.
[Budějovická 621/63] [Praha 4 - Kačerov] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02