89_i3.gif

Pneuservis - Praha

Výpis zápisů

Pneuservis Praha 4 - Petr BARTOŠ - AUTOSERVIS

Pneuservis - montáž, demontáž, vyvažování pneumatik pro vozidla osobní a nákladní. Zajistíme opravy poškozených alu disků, sváření hliníku, renovace alu kol. Nabízíme sezónní uskladnění pneumatik a zajistíme ekologické likvidace opotřebených pneumatik. Dále provádíme opravy a čištění klimatizací, s...
[Michelská 4/11] [Praha 4 - Michle] Více informací

PNEUSERVIS Praha 10 - Vlastimil Suk

Pneuservis - opravy, montáže a demontáže pneumatik, přezutí kol včetně vyvážení, geometrie náprav, prodej a opravy pneumatik, alu kola, plechové disky. Dále provádíme služby autoservisu - veškeré mechanické opravy.
[K Horkám 46/54] [Praha 10 - Hostivař] Více informací

Pneuservis Praha 4 + autoservis + použité díly Škoda

Pneuservis nabízí prodej pneu a disků všech rozměrů, přezutí a uskladnění pneumatik, opravy pneu. Dále nabízí pneuservis i služby autoservisu: opravy vozidel všech značek, klempířské a mechanické práce, zajištění STK, emisí a ekologické likvidace vozů. Prodej LEVNÝCH použitých dílů zn. Škoda - Favor...
[Libušská 9/193] [Praha 4 - Libuš] Více informací

Pneuservis Praha 5 - AUTO MLEZIVA

Součástí servisu AUTO MLEZIVA Praha 5 je i pneuservis, kde vám provedou montáž a demontáž kol, přezutí pneu, vyvážení kol, opravy disků, geometrie kol. Dále veškeré mechanické opravy i karosářské práce, čištění klimatizací, výměna olejů, montáže alarmů, autorádií i handsfree, zajištění STK a emise, ...
[Nádražní 772/54] [Praha 5 - Smíchov] Více informací

Pneuservis Praha 6 - Autoopravna, pneuservis Metoděj Paul

Pneuservis Metoděj Paul Praha 6 nabízí přezutí pneu, výměny i opravy pneumatik, vyvážení kol. K dispozici jsou i kompletní služby autoservisu, odtahová služba, vyřízení pojistných událostí.
[Třanovského 622/11] [Praha 6] Více informací

Pneuservis Praha 6 - MyJeMyjem

Pneuservis Praha 6 nabízí přezutí a vyvážení kol do 20 minut, při nákupu nových pneu zařídíme ekologickou likvidaci starých pneumatik zdarma. Nové pneumatiky máte připravené k montáži na provozovně do 2 hodin od objednání. Pneuservis MyJeMyjem to je také čištění interiéru - používáme mokrý i suchý ...
[V Předním Veleslavíně 473] [Praha 6 - Veleslavín] Více informací

Auto pneu servis U Floriána - Pneuservis Praha 6

Pneuservis U Floriána Praha 6 provádí kompletní servis všech vozidel, pneuservis - osobní a cargo, opravy pneu a duší, přezutí pneu, přímý dovoz nových a použitých pneu z eu, autodiagnostika, příprava na STK, výměny autoskel, čištění interiérů suchou i mokrou cestou, ruční mytí Alu disků.
[Osvobození 212/29] [Praha 6 - Suchdol] Více informací
Nabizime praci

Pneuservis Praha 9 - Újezd nad Lesy - Antonín HUBENÝ

Pneuservis Antonín HUBENÝ Újezd nad Lesy provádí kompletní opravy a prodej pneu, montáž, demontáž pneu, opravy disků, vyvážení kol, geometrie náprav. Kromě služeb pneuservisu provádíme mechanické, autoelektrikářské, klempířské a lakýrnické práce, opravy a údržba klimatizace. Nabízíme přípravy a zaji...
[Starokolínská 307] [Praha 9 - Újezd nad Lesy] Více informací

Pneuservis Praha 5 - AUTO KOŠŤÁL spol.s r.o.

Pneuservis Praha 5 Auto Košťál - naše služby pneuservisu nabízí montáž a demontáž pneumatik, vyvážení kol, opravy dušových i bezdušových pneu, rovnání plechových i hliníkových disků, prodej pneu. Dále nabízíme opravy osobních i nákladních vozů, přípravy na STK, servis klimatizací a další.
[Smíchovská 697/15] [Praha 5 - Řeporyje] Více informací

Pneuservis Praha 10 - Autoservis a pneuservis U PÍSTA - Jan ...

Pneuservis U PÍSTA Praha 10 Malešice nabízí montáže a demontáže pneu, vyvážení, mytí kol v myčce, opravy pneumatik, plášťů, duší i disků, huštění pneu plynem PNEUMIX. Nabízíme sezónní uskladnění pneu. Prodej disků, autodoplňků a příslušenství.
[Podle trati 2] [Praha 10 - Malešice] Více informací

Ventilek a Dušička pneuservis Praha 6 - Petr Jermář

Pneuservis Ventilek a Dušička Praha 6 je kompletní pneuservis nabízející prodej a opravy pneu i disků, skladování pneu, montáž, demontáž, vyvážení kol. Nabízí pneu zn. Bridgestone, Firestone, Dayton. Prodej litých kol, prodej a likvidace použitých pneumatik.
[Bělohorská 688/165] [Praha 6 - Břevnov] Více informací

Pneuservis Praha 6 - JP pneuservis

JP pneuservis Praha 6 provádí výměnu pneumatik, dále servis všech motorových vozidel, opravy a čištění klimatizací, mechanické a klempířské práce, příprava na STK. JP Autoservis, pneuservis díky dlouhodobým zkušenostem vyniká v odstraňování závad motorů a převodovek, provádí generální opravy motorů....
[Starodvorská 6/8] [Praha 6 - Lysolaje] Více informací

Pneuservis Praha 8 - Art Garage

Pneuservis Art Garage provádí přezutí pneu, vyvážení kol do průměru 23, opravy slitinových a ocelových disků, barvení disků, sezónní uskladnění pneu. Prodej nových pneumatik a disků.
[Thámova 647/7b] [Praha 8 - Karlín] Více informací

Pneuservis Praha 6 - PELANT Group

Pneuservis PELANT Praha 6 nabízí komplexní služby od přezutí pneu, vyvážení kol až po opravu defektu, čí nákup zcela nových pneumatik. Samozřejmostí je i sezónní uskladnění pneu a ekologická likvidace starých pneu. Náš pneuservis provádí opravy a montáže pneumatik na strojích BEISSBARTH.
[Čs. armády 406/10] [Praha 6 - Bubeneč] Více informací

Pneuservis Praha 9 - AUTO ČAKO, spol. s r.o.

AUTO ČAKO Praha 9 - Čakovice nabízí kompletní pneuservis - přezutí pneu, opravy a uskladnění pneumatik. Dále autoservis všech značek vozidel, mechanické, klempířské i lakýrnické práce, likvidace pojistných událostí, náhradní vozidla. Příprava na STK, půjčovna aut, dovoz aut, odtahová služba.
[Ke Stadionu 899/32] [Praha 9 - Čakovice] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02