89_i3.gif

Pneuservis - Liberecký kraj

Výpis zápisů

Pneuservis Liberec - Jiří Brabenec

Pneuservis Brabenec Liberec provádí montáže a demontáže, vyvažování pneumatik a další servisní služby. Zajišťujeme přezouvání různých typů pneumatik. Přezouvání pneu od 499,- Kč, možnost zapůjčení náhradního vozidla. Dále kompletní servis vozidel, STK, autoskla, servis klimatizací.
[Volgogradská 263/5] [Liberec] Více informací

Autoservis a Pneuservis Česká Lípa - David Hynek

Pneuservis AUTO HYNEK Česká Lípa provádí montáž, demontáž pneu osobních vozů a MPV. Opravy defektů, opravy duší, sezónní uskladnění zimních nebo letních pneumatik. Pneuservis nabízí prodej pneu, disků, a příslušenství. Provozujeme autoservis a pneuservis.
[Okružní 3328] [Česká Lípa] Více informací

Pneuservis Turnov - PNEU - Šafránek s.r.o.

Kompletní pneuservis - opravy pneumatik a vyvažování pro osobní, dodávkové, terénní a nákladní automobily, uskladnění, opravy průrazů a poškození nákladních, zemědělských a EM-pneumatik.
[Na Lukách 391] [Turnov] Více informací

AUTOSERVIS a PNEUSERVIS - POSPÍŠIL

Pneuservis je připraven poradit, vyměnit, opravit pneu. Pneuservis pro osobní a užitkové vozy do 2,5 tuny.
[Rychnovská 368] [Jablonec nad Nisou] Více informací

Pneuservis Liberec - PNEU PETR

Pneuservis - provádí opravy průrazů pneu a duší, protektorování, geometrii, přezouvání dojezdových pneu - run flat, plnění pneu plynem pneumix a to vše pro osobní automobily, SUV, OFFROAD, LT do 3,5 tuny. Prodává pneu, disky, oleje včetně výměny, autodíly a autobaterie.
[Tanvaldská 217] [Liberec] Více informací

Pneuservis Liberec - ABI AUTO s.r.o.

ABI AUTO poskytuje opravy pneumatik vozidel a strojů, vyvážení kol, sezónní uskladnění pneumatik, zpětný odběr použitých pneu, opravy duší a pneumatik - boční průrazy, průpichy. Kompletní pneuservis pro osobní automobily, Off Road, SUV a lehké nákladní automobily.
[Svobody 774/77] [Liberec - Starý Harcov] Více informací

Pneuservis Liberec - PNEUSERVIS Prcek - Dlouhý Radovan

Pneuservis Prcek nabízí přezutí pneumatik, výměnu a vyvážení kol, opravy duší a pneu, sezónní uskladnění pneumatik. Prodáváme pneumatiky, hliníkové a plechové disky na všechny značky osobních aut.
[Partyzánská 589/33a] [Liberec - Růžodol I] Více informací

Pneuservis Liberec - PNEUSERVIS U KLÁŠTERA - Jiří Povr

Pneuservis U KLÁŠTERA - výměny, montáže, demontáže, vyvážení, opravy pneumatik včetně vulkanizací a termopresů, prodej pneumatik, disků, protektorů a dalších autodoplňků.
[Klášterní 706/13] [Liberec] Více informací

Pneuservis Jablonec nad Nisou - František Vitmajer

Pneuservis Vitmajer Jablonec nad Nisou provádí montáž, demontáž, vyvážení kol, opravy pneumatik osobních, dodávkových, nákladních automobilů, jeepů, zemědelských strojů, motocyklů, čtyřkolek. Pneuservis nabízí i mytí kol v myčce kol a plnění pneu dusíkem.
[Novoveská 4726/32] [Jablonec nad Nisou] Více informací

Pneuservis Český Dub - Jaroslav Šrýtr

U nás auto přezujeme, opravíme defekty pneumatik, provedeme vyvážení kol a uskladníme vaše pneumatiky. Nabízíme i širokou škálu nových pneumatik, nebo protektorů.
[Masarykova 135] [Český Dub] Více informací

AUTOGERDA - pneuservis Železný Brod

Pneuservis AUTOGERDA Železný Brod nabízí přezutí a vyvážení kol, opravy pneu, prodej nových i starších pneumatik a disků kol.
[Jiráskovo nábřeží 626] [Železný Brod] Více informací

Pneuservis Semily - PNEUSERVIS HOŠEK

PNEUSERVIS HOŠEK Semily provádí veškeré práce pneuservisu (přezouvání a opravy pneu), prodáváme nové, použité a protektorované pneumatiky, ocelové disky a hliníková kola.
[Jana Žižky 391] [Semily - Podmoklice] Více informací

Pneuservis Nový Bor - K a K - Pneuservis

K a K Pneuservis Nový Bor je pneuservis a autoservis pro osobní vozidla. Provádíme přzutí pneu, montáž a demontáž kol, vyvážení, prodej pneumatik.
[Liberecká 558] [Nový Bor - Arnultovice] Více informací

Pneuservis Česká Lípa - PNEUSERVIS ŠIŠMIŠ

Pneuservis ŠIŠMIŠ Česká Lípa provádí přezouvání pneumatik, opravy pneu, vyvážení kol, rovnání disků a uskladnění pneumatik.
[Borská 33] [Česká Lípa] Více informací

Autocentrum MAX - Pneuservis Jablonec nad Nisou

Pneuservis Autocentra MAX Jablonec nad Nisou nabízí kompletní služby ohledně obutí vašeho vozu. Výměna pneumatik a přezutí, vyvážení kol a pneumatik, opravy pneumatik. Pneuservis vám provede i geometrii kol.
[Novoveská 2187/22] [Jablonec nad Nisou - Rýnovice] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02