89_i3.gif

Kdo mi to Opraví - Autoelektrikář

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

Autoelektrika Praha 5 - JB SERVICE - Jan Beck

Provádíme autoelektrikářské práce, např. instalace - elektrické ovládání oken, centrální zamykání, parkovací systémy, multimédia, diagnostika, uskladnění pneu, služby rychloservisu, příprava STK a měření emisí. Slevy pro stálé zákazníky.
[Kotlářka 115] [Praha 5 - Motol] Více informací

Autoelektrika Slaný - Autoservis MIHA, Radek Hartman

Autoservis MIHA Slaný nabízíme veškeré opravy autoelektriky, autoelektroniky, celková diagnostika evropských vozidel, opravy automikroelektroniky, montáž "Defendlock", montáže tažných zařízení včetně nakódování do vozu. Autoservis, karosářské práce, výměna autoskel a další opravy.
[Brožovského 1094] [Slaný] Více informací

Autoelektrikář Teplice - Auto-elektrika, elektronika Petr Ji...

Auto elektronika a elektrika Teplice provádí Instalace • Opravy • Servis: Autoelektro, autoalarmy, autohifi, diagnostika vozidel všech značek, opravy řídících jednotek a centrálního zamykání, úpravy přístrojových desek. Přestavby na Autoethanol E85 se zápisem do technického průkazu.
[Karolíny Světlé 2564/17] [Teplice] Více informací

DIESEL SERVIS autoelektrika Sedlčany - Milan Jiroušek

V diesel servisu Sedlčany provádíme opravy autoelektriky, startérů, alternátorů a elektroinstalace motorových vozidel. Dále montáže zabezpečovacích zařízení, opravy dieselových motorů, opravy vstřikovacích systémů, příprava a provedení STK a emisí.
[Jesenice 103] [Sedlčany] Více informací

Autoelektrikář Hradec Králové - Jiři Teplý

Autoelektrikář Hradec Králové Jiři Teplý provádí, opravy startérů a alternátorů všech druhů a značek. Opraví Vaše osobní i užitkové vozidlo, příprava na STK, drobné opravy motorových vozidel, diagnostika, čištění klimatizací ozonem, výměny výfuků, opravy brzd, výměny provozních kapalin.
[Pražská třída 138/24] [Hradec Králové] Více informací

AUTOBATERIE Kutná Hora - Ing. Jaroslav Vrabčák

AUTOBATERIE Kutná Hora nabízí prodej, servis a nabíjení autobaterií. Montáže autobaterií do osobních i nákladních aut, motocyklů, traktorů, lodí, letadel, trakční baterie. Součástí výměny autobaterie je i kontrola dobíjení. Zpětný odběr a likvidace starých autobaterií.
[Kaňk 273] [Kutná Hora] Více informací

Autoelektrika ROD Brandýs nad Labem

Autoelektrikář Pavel Rod Brandýs nad Labem nabízí opravy autoelektriky, startérů, alternátorů, prodej a montáž autopříslušenství - alarmy, HF, denní svícení, parkovací čidla, centrální zamykání s DO, tažná zařízení atd. Provádíme autodiagnostiku, servis a plnění klimatizací včetně desinfekce ozonem....
[Pražská 1088/67] [Brandýs nad Labem - Stará Boleslav] Více informací

Autoelektrikář Praha 3 - Opravy silničních vozidel - Wegner ...

Autoelektrikář Wegner David Praha 3 provádí opravy silničních vozidel, autoelektrikářské práce, opravy agregátů nezávislá topení a hydraulická čela. Diagnostika osobních, nákladních a trucků. Služby pojízdného autoservisu a nonstop servis - výjezd: o víkendu a všední den od 18:00 - 08:00 = 2.000,- K...
[Malešická 74 (areál Vackov)] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Autoelektrikář Jihlava - AUTO OBŮRKA

AUTO OBŮRKA Jihlava nabízí služby v oboru Autoelektrika, Autoservis, Pneuservis. Provádí servis osobních a užitkových vozidel karavanů, obytných aut a to jak mechanické, tak i autoelektrikářské práce. Mezi autoelektrikářské práce patří opravy startérů a alternátorů, nezávislých topení. Dále to je di...
[U Viaduktu 2231/10] [Jihlava] Více informací

LUKI AUTO - Náhradní díly

Prodej náhradních dílů a autodoplňků, prodej elektrokol a akuskútrů značky AKUMOTO, autobaterie a motobaterie - velký výběr a nízké ceny.
[Zápská 2245] [Brandýs nad Labem] Více informací

AUTOELEKTRIKA NA BĚLIDLE - Autoelektrikář Praha 10

Firma AUTOELEKTRIKA NA BĚLIDLE Praha 5 poskytuje kompletní servis aut a pneuservis. Elektroinstalace, alternátory, startéry a veškeré mechanické práce.
[V Korytech 1537/10] [Praha 10 - Strašnice] Více informací

Petr Zdražil

Provozujeme autoservis. Nabízíme diagnostiku, opravy a seřizování motorů. Provádíme opravy závad autoelektronických systémů vozidel.
[U Malého lesa 1448/10] [Žďár nad Sázavou 1] Více informací

Ing. Pavel Aldorf

Opravy, montáž a seřízení elektroinstalace automobilů.
[Matějkova 2010] [Pelhřimov] Více informací

Jan Turenič

Provádění oprav autoagregátů a elektroinstalací. Montáže zabezpečovacích zařízení.
[Ledečská 2628] [Havlíčkův Brod] Více informací

Martin Piskač

Nabízíme montáž zabezpečení, hands free, autorádií a GPS. Provávíme mechanické práce.
[Martin Piskač Na Kotli 1175/31] [Hradec Králové] Více informací
Přidat firemní zápis

Anketa

Zapojíte se do ÚČTENKOVÉ loterie?

24.5%
75.5%

fb-02