89_i3.gif

Kdo mi to Opraví - Autoelektrikář

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

Autoelektrikář Teplice - Autoelektrika Kalda

Autoelektrika Kalda nabízí diagnostiku i elektro opravy automobilů. Provádí repase startérů a alternátorů, montáže centrálních zamykání, alarmů. Montuje také denní svícení nebo autorádia.
[Ruská 601/121b] [Dubí] Více informací

Autoelektrika Praha 5 - JB SERVICE - Jan Beck

Provádíme autoelektrikářské práce, např. instalace - elektrické ovládání oken, centrální zamykání, parkovací systémy, multimédia, diagnostika, uskladnění pneu, služby rychloservisu, příprava STK a měření emisí. Slevy pro stálé zákazníky.
[Kotlářka 115] [Praha 5 - Motol] Více informací

Autoelektrikář Hradec Králové - Jiři Teplý

Autoelektrikář Hradec Králové Jiři Teplý provádí, opravy startérů a alternátorů všech druhů a značek. Opraví Vaše osobní i užitkové vozidlo, příprava na STK, drobné opravy motorových vozidel, diagnostika, čištění klimatizací ozonem, výměny výfuků, opravy brzd, výměny provozních kapalin.
[Pražská třída 24/138] [Hradec Králové] Více informací

Autoelektrika ROD Brandýs nad Labem

Autoelektrikář Pavel Rod Brandýs nad Labem nabízí opravy autoelektriky všech osobních vozidel, startérů, alternátorů, prodej a montáž autopříslušenství - alarmy, HF, denní svícení, parkovací čidla, centrální zamykání s DO, tažná zařízení atd. Provádíme autodiagnostiku, servis a plnění klimatizací vč...
[Pražská 1088/67] [Brandýs nad Labem - Stará Boleslav] Více informací

Autoelektrikář Praha 3 - Opravy silničních vozidel - Wegner ...

Autoelektrikář Wegner David Praha 3 provádí opravy silničních vozidel, autoelektrikářské práce, opravy agregátů nezávislá topení a hydraulická čela. Diagnostika osobních, nákladních a trucků. Služby pojízdného autoservisu a nonstop servis - výjezd: o víkendu a všední den od 18:00 - 08:00 = 2.000,- K...
[Malešická 74 (areál Vackov)] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Autoelektrikář Teplice - Auto-elektrika, elektronika Petr Ji...

Auto elektronika a elektrika Teplice provádí Instalace • Opravy • Servis: Autoelektro, autoalarmy, autohifi, diagnostika vozidel všech značek, opravy řídících jednotek a centrálního zamykání, úpravy přístrojových desek. Přestavby na Autoethanol E85 se zápisem do technického průkazu.
[Karolíny Světlé 2564/17] [Teplice] Více informací

AUTOBATERIE Kutná Hora - Ing. Jaroslav Vrabčák

AUTOBATERIE Kutná Hora nabízí prodej, servis a nabíjení autobaterií. Montáže autobaterií do osobních i nákladních aut, motocyklů, traktorů, lodí, letadel, trakční baterie. Součástí výměny autobaterie je i kontrola dobíjení. Zpětný odběr a likvidace starých autobaterií.
[Kaňk 273] [Kutná Hora] Více informací

Autoelektrika Sedlčany - DIESEL SERVIS Milan Jiroušek

V diesel servisu Sedlčany provádíme opravy autoelektriky, startérů, alternátorů a elektroinstalace motorových vozidel. Dále montáže zabezpečovacích zařízení, opravy dieselových motorů, opravy vstřikovacích systémů, příprava a provedení STK a emisí.
[Jesenice 103] [Sedlčany] Více informací

Autoelektrikář Jihlava - AUTO OBŮRKA

AUTO OBŮRKA Jihlava nabízí služby v oboru Autoelektrika, Autoservis, Pneuservis. Provádí servis osobních a užitkových vozidel karavanů, obytných aut a to jak mechanické, tak i autoelektrikářské práce. Mezi autoelektrikářské práce patří opravy startérů a alternátorů, nezávislých topení. Dále to je di...
[U Viaduktu 2231/10] [Jihlava] Více informací

LUKI AUTO - Náhradní díly

Prodej náhradních dílů a autodoplňků, prodej elektrokol a akuskútrů značky AKUMOTO, autobaterie a motobaterie - velký výběr a nízké ceny.
[Zápská 2245] [Brandýs nad Labem] Více informací

AUTOELEKTRIKA NA BĚLIDLE - Autoelektrikář Praha 10

Firma AUTOELEKTRIKA NA BĚLIDLE Praha 5 poskytuje kompletní servis aut a pneuservis. Elektroinstalace, alternátory, startéry a veškeré mechanické práce.
[V Korytech 1537/10] [Praha 10 - Strašnice] Více informací

Petr Zdražil

Provozujeme autoservis. Nabízíme diagnostiku, opravy a seřizování motorů. Provádíme opravy závad autoelektronických systémů vozidel.
[U Malého lesa 1448/10] [Žďár nad Sázavou 1] Více informací

Ing. Pavel Aldorf

Opravy, montáž a seřízení elektroinstalace automobilů.
[Matějkova 2010] [Pelhřimov] Více informací

Jan Turenič

Provádění oprav autoagregátů a elektroinstalací. Montáže zabezpečovacích zařízení.
[Ledečská 2628] [Havlíčkův Brod] Více informací

Martin Piskač

Nabízíme montáž zabezpečení, hands free, autorádií a GPS. Provávíme mechanické práce.
[Martin Piskač Na Kotli 1175/31] [Hradec Králové] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02