89_i3.gif

Kdo mi to Opraví - Auto, moto

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Stojí za pozornost (Zajímavosti, Tipy, Rady, Články, Recenze z této kategorie)

Jak má vypadat autoservis podle vašich představ.
Ideální představa o tom, jak má vypadat dobrý autoservis, bývá na začátku u drtivé většiny lidí stejná. Kvalitní práce a za málo peněz.
Jak poznat kvalitní autoservis na první pohled?

Když to chcete vědět na první pohled, je potřeba mít otevřené oči a dobře se dívat. A na co se zaměřit?
Tady je pár postřehů, jak autoservis vypadá, a zkuste si sami říct, zda-li to co v a vidíte, je dobře, nebo špatně.
Autoservis zeje prázdnotou. (žádné auto na servis)
Spousty zaprášených rezivějících aut, respektive vraků, před servisem.
Prostory v kterých se autoservis nachází, jsou: neoznačeny, je to zastrčená malá garáž nebo vzdálený velký chátrající statek.
Vybavení servisu čítá jeden nefunkční hever.
Nejste si jisti, zda je to autoservis, nebo skládka odpadu.
Bojíte se vstoupit, abyste se neušpinili a nedali za čistírnu víc než za opravu.
Automechanik chce peníze předem a ani nesepsal zápis o převzetí auta.
Takovýchto „drobností“ je potřeba si všímat! A pokud máte špatný pocit, dejte na něj! Svěřte opravu svého auta jinému autoservisu a neřiďte se vždy jen nejnižší cenou. Dnes je autoopravna či autoservis téměř na každém rohu a na našich stránkách v kategorii Kdo mi opraví – auto, moto si jistě vyberete.

Napsáno na základě zkušeností běžných lidí.

Sdílet na Facebooku Číst dále
Reklamní zápisy
Výpis zápisů

Autoservis Praha 8 - Autoservis U Skalky

Autoservis U Skalky Praha 8 je autoservis, pneuservis i klempírna. Provádí lakýrnické práce, mechanické opravy, opravy výfuků, opravy brzd, opravy elektroinstalací, servis klimatizací vč. chemického proplachu, dezinfekce klimatizací ozonem, montáž autorádií, renovace světlometů aut. Je pro vás připr...
[U Skalky 16] [Praha 8 - Bohnice] Více informací

Autobaterie Louny - AUTOBATERIE BRABEC servis a prodej

AUTOBATERIE BRABEC Louny je zavedená firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti prodej a servis baterií, výkup a likvidace baterií. Najdete zde autobaterie, motobaterie, gelové a rekonbinační baterie, trakční baterie, nabíječky a další příslušenství.
[Pod Nemocnicí 2377] [Louny] Více informací

AUTOSERVIS Teplice - Opravna výfuků, rychloservis, pneuservi...

Autoservis Bouša Teplice provede na počkání opravy - výfuky, katalyzátory i pružné spoje, montáže sportovních výfuků a koncovek, autoservis + sváření hliníku a litiny, opravy sběrných potrubí, pneuservis.
[U Pivovaru 1] [Teplice] Více informací

Autoservis Chrudim - AUTOSERVIS JS Jozef Slotta

Autoservis JS provádí kompletní opravy osobních a dodávkových automobilů tuzemské i zahraniční výroby pro region Pardubice, Chrudim, Heřmanův Městec. Provádí mechanické opravy, karosářské práce, lakýrnické práce neboť součástí autoservisu je vlastní autolakovna a karosárna. Samozřejmostí je výměna o...
[Klešice 1] [Klešice] Více informací

Autoservis Praha 9 - T.B. SERVIS Tomáš Brož

T.B. SERVIS Praha 9 je autoservis nabízející kompletní servis vozů značky ŠKODA, ale také servis všech ostatních značek. Autoservis je připraven vám poskytnout pravidelné servisní prohlídky. Samozřejmostí je kvalitní diagnostika, výměna brzdových destiček + kotoučů, výměna tlumičů, provozních kapali...
[Slévačská 744/1 (vjezd z ul. Poděbradská)] [Praha 9 - Hloubětín] Více informací

Autoservis Praha 9 - AUTO Žižkov s.r.o.

Autoservis Auto Žižkov s.r.o. provádí servis osobních a nákladních automobilů. Dále silniční autodoprava do 3,5 tun, přeprava zboží dodávkami Tranzit, IVECO, Mercedes a Renault.
[Poděbradská 193/28] [Praha 9 - Vysočany] Více informací

Jaroslav Bareš - Opravy chladičů Kralupy nad Vltavou

Opravy chladičů, radiátorů, topení, intecolery, výroba a prodej nových chladičů.
[Třebízského 421] [Kralupy nad Vltavou] Více informací

Moto servis Jablonec nad Nisou - GALAXY4BIKE s.r.o.

Moto servis GALAXY4BIKE nabízí servis motocyklů a čtyřkolek, výroba racingových dílů, stavby čtyřkolek, CNC výroba. Dále mimo běžného servisu a prodeje se soustředíme na výrobu a zpracování měkkých plechů - slitiny hliníku, tvrdých nerezových a běžných ocelí, ohraňování, řízené ohýbaní profilů a tru...
[Mánesova 1888/57] [Jablonec nad Nisou] Více informací

AUTOSLUŽBY ROKYCANY - Radek Nevlazla

Autoservis AUTOSLUŽBY ROKYCANY nabízí kompletní servis a opravy vozidel, pneuservis, autodiagnostika, klimatizace - čištění a plnění ozonem, příprava a provedení STK, dovoz aut z EU, výměny autoskel, karosářské práce, prodej náhradních dílů.
[Antonína Uxy 2676/2] [Rokycany] Více informací

Autoservis Praha 3 - Autocentrum Flora

Autocentrum Flora je profesionální servis nabízející diagnostiku, laserovou geometrií i servis klimatizací, přípravu + zprostředkování STK. Mobilní autoservis. Rychloservis. Poradenství v oblasti zabezpečení vašeho vozidla. Prodej autodílů včetně odborné montáže.
[Vinohradská 2828/151 (podzemní parking)] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Autoservis Praha 9 - AUTO ČAKO, spol. s r.o.

Autoservis AUTO ČAKO Praha 9 - Čakovice nabízí kompletní autoservis všech značek vozidel od mechanických přes klempířské a lakýrnické práce, likvidace pojistných událostí, náhradní vozidla. Příprava na STK, půjčovna aut, dovoz aut, odtahová služba.
[Ke Stadionu 899/32] [Praha 9 - Čakovice] Více informací

Autoservis Praha 4 - Auto Šafář & Říha

Autoservis - opravy všech značek vozidel, pneuservis, prodej náhradních dílů, autopůjčovna, odtahová služba. Na Pražském povstání autoklempířství + servis Šafář Říha.
[Závišova 230/12] [Praha 4 - Nusle] Více informací

Autoservis Casibo Týniště nad Orlicí - Karel Siegler

Autoservis pro auta všech značek, specializujeme se na motory, mechanické opravy, autoelektrika, elektronika, diagnostika, příprava závodních vozů. My začínáme tam, kde ostatní krčí rameny. Prodej autodílů, příprava a zajištění STK a měření emisí, opravy výfuků. Disponujeme sériovou diagnostikou,...
[Nádražní 486] [Týniště nad Orlicí] Více informací

AUTOSERVIS ŽÁK - Autoservis Liberec

AUTOSERVIS ŽÁK Liberec nabízí komplexní opravy osobních motorových vozidel všech značek. Autoservis vám připraví auto na STK + emise, provede servis brzd, servis motoru (rozvody, kontrola kompresních tlaků, přetěsnění, výměna oleje). Běžná je oprava, nebo výměna výfuků, výměna tlumičů, ložisek kol, ...
[Žitavská 234/63] [Liberec XI - Růžodol] Více informací

Radek Schürrer - autoservis Praha 4

RS Autoservis Schürrer provádí mechanické opravy všech značek aut, autoklempířské i lakýrnické práce, příprava na STK a emise, pneuservis na objednání, prodej pneu.
[Družstevní ochoz 2] [Praha 4 - Pankrác] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02