89_i3.gif

Kdo mi to Opraví - Auto, moto

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Stojí za pozornost (Zajímavosti, Tipy, Rady, Články, Recenze z této kategorie)

Jak má vypadat autoservis podle vašich představ.
Ideální představa o tom, jak má vypadat dobrý autoservis, bývá na začátku u drtivé většiny lidí stejná. Kvalitní práce a za málo peněz.
Jak poznat kvalitní autoservis na první pohled?

Když to chcete vědět na první pohled, je potřeba mít otevřené oči a dobře se dívat. A na co se zaměřit?
Tady je pár postřehů, jak autoservis vypadá, a zkuste si sami říct, zda-li to co v a vidíte, je dobře, nebo špatně.
Autoservis zeje prázdnotou. (žádné auto na servis)
Spousty zaprášených rezivějících aut, respektive vraků, před servisem.
Prostory v kterých se autoservis nachází, jsou: neoznačeny, je to zastrčená malá garáž nebo vzdálený velký chátrající statek.
Vybavení servisu čítá jeden nefunkční hever.
Nejste si jisti, zda je to autoservis, nebo skládka odpadu.
Bojíte se vstoupit, abyste se neušpinili a nedali za čistírnu víc než za opravu.
Automechanik chce peníze předem a ani nesepsal zápis o převzetí auta.
Takovýchto „drobností“ je potřeba si všímat! A pokud máte špatný pocit, dejte na něj! Svěřte opravu svého auta jinému autoservisu a neřiďte se vždy jen nejnižší cenou. Dnes je autoopravna či autoservis téměř na každém rohu a na našich stránkách v kategorii Kdo mi opraví – auto, moto si jistě vyberete.

Napsáno na základě zkušeností běžných lidí.

Sdílet na Facebooku Číst dále
Reklamní zápisy
Výpis zápisů

JP autoservis

Provádíme servis všech motorových vozidel, opravy a čištění klimatizací, mechanické a klempířské práce, příprava na STK. JP Autoservis díky dlouhodobým zkušenostem vyniká v odstraňování závad motorů a převodovek, provádí generální opravy motorů. Pneuservis JP zajistí výměnu pneu, montáž a demontáž k...
[Starodvorská 6/8] [Praha 6 - Lysolaje] Více informací

Autoservis - Pneuservis Jablonec nad Nisou - Miroslav Ehrlic...

Autoservis Jablonec Miroslav Ehrlich nabízí komplexní služby pro Váš automobil. Provádíme veškeré mechanické opravy vozidel, opravy brzdových systémů, podvozků, autoklempířské a lakýrnické práce. Samozřejmostí je i diagnostika řídících jednotek vozidel. Pneuservis - opravy, montáž, servis. Čištění ...
[Horní 4519] [Jablonec nad Nisou] Více informací

Autoservis Praha 5 - Autoservis Bureš - Jinonice

Autoservis, provádíme veškeré mechanické, klempířské i lakýrnické práce. Laserová geometrie, diagnostika vozidel, pneuservis, likvidace pojistných událostí, vyřízení STK a měření emisí.
[Puchmajerova 9] [Praha 5 - Jinonice] Více informací

Autoservis Praha 8 - Autoservis U Skalky

Autoservis U Skalky Praha 8 je autoservis, pneuservis i klempírna. Provádí lakýrnické práce, mechanické opravy, opravy výfuků, opravy brzd, opravy elektroinstalací, servis klimatizací vč. chemického proplachu, dezinfekce klimatizací ozonem, montáž autorádií, renovace světlometů aut. Je pro vás připr...
[U Skalky 16] [Praha 8 - Bohnice] Více informací

Autobaterie Louny - AUTOBATERIE BRABEC servis a prodej

AUTOBATERIE BRABEC Louny je zavedená firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti prodej a servis baterií, výkup a likvidace baterií. Najdete zde autobaterie, motobaterie, gelové a rekonbinační baterie, trakční baterie, nabíječky a další příslušenství.
[Pod Nemocnicí 2377] [Louny] Více informací

AUTOSERVIS Teplice - Opravna výfuků, rychloservis, pneuservi...

Autoservis Bouša Teplice provede na počkání opravy - výfuky, katalyzátory i pružné spoje, montáže sportovních výfuků a koncovek, autoservis + sváření hliníku a litiny, opravy sběrných potrubí, pneuservis.
[U Pivovaru 1] [Teplice] Více informací

Jaroslav Bareš - Opravy chladičů Kralupy nad Vltavou

Opravy chladičů, radiátorů, topení, intecolery, výroba a prodej nových chladičů.
[Třebízského 421] [Kralupy nad Vltavou] Více informací

Autoservis Praha 3 - Autocentrum Flora

Autocentrum Flora je profesionální servis nabízející diagnostiku, laserovou geometrií i servis klimatizací, přípravu + zprostředkování STK. Mobilní autoservis. Rychloservis. Poradenství v oblasti zabezpečení vašeho vozidla. Prodej autodílů včetně odborné montáže.
[Vinohradská 2828/151 (podzemní parking)] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Autoservis Praha 4 - Auto Šafář & Říha

Autoservis - opravy všech značek vozidel, pneuservis, prodej náhradních dílů, autopůjčovna, odtahová služba. Na Pražském povstání autoklempířství + servis Šafář Říha.
[Závišova 230/12] [Praha 4 - Nusle] Více informací

Autoservis Casibo Týniště nad Orlicí - Karel Siegler

Autoservis pro auta všech značek, specializujeme se na motory, mechanické opravy, autoelektrika, elektronika, diagnostika, příprava závodních vozů. My začínáme tam, kde ostatní krčí rameny. Prodej autodílů, příprava a zajištění STK a měření emisí, opravy výfuků. Disponujeme sériovou diagnostikou,...
[Nádražní 486] [Týniště nad Orlicí] Více informací

AUTOSERVIS ŽÁK - Autoservis Liberec

AUTOSERVIS ŽÁK Liberec nabízí komplexní opravy osobních motorových vozidel všech značek. Autoservis vám připraví auto na STK + emise, provede servis brzd, servis motoru (rozvody, kontrola kompresních tlaků, přetěsnění, výměna oleje). Běžná je oprava, nebo výměna výfuků, výměna tlumičů, ložisek kol, ...
[Žitavská 234/63] [Liberec XI - Růžodol] Více informací

Radek Schürrer - autoservis Praha 4

RS Autoservis Schürrer provádí mechanické opravy všech značek aut, autoklempířské i lakýrnické práce, příprava na STK a emise, pneuservis na objednání, prodej pneu.
[Družstevní ochoz 2] [Praha 4 - Pankrác] Více informací

AUTOWOLF Praha - Autoservis Praha 9 - Běchovice

Autoservis AUTOWOLF Praha poskytuje komplexní servis osobních i dodávkových vozů všech značek se specializací na vozy AUDI – VW – SEAT – ŠKODA. Provádí mechanické, klempířské a lakýrnické práce. Nabízí rychloservis (oleje, brzdy, filtry), generální opravy motorů, možná je i přestavba auta na bioetha...
[Podnikatelská 267] [Praha 9 - Běchovice (Areál V.U. – EGU)] Více informací

Autoservis Hostivice - Autoopravna Vilém Zábrana

Náš autoservis provádí opravy motorových vozidel všech značek, geometrie náprav, opravy motorů a převodovek, zajišťujeme asistenční služby.
[U Vodárny 332] [Hostivice] Více informací

Miroslav Korel KORADO - Autoservis Hradec Králové

Autoservis KORADO Hradec Králové provádí opravy vozů všech značek, geometrie, montáže a vyvážení pneu. Seřízení vozidel na CO, seřízení motorů, montáž autodoplňků, tažná zařízení, měření emisí všech vozidel na naftu, benzín, LPG, CNG, připravujeme vozidla na STK (STK zařídíme), mezinárodní doprava.
[Pálenecká 732/51b] [Hradec Králové] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02