89_i3.gif

Auto, moto - Kladno

Výpis zápisů

MG AUTO - Autoservis Kladno - Martin Veselý

Autoservis Kladno MG AUTO - kompletní opravy automobilů. K dispozici je karosárna, lakovna, servis klimatizací, pneuservis, příprava a provedení STK, výměny čelních skel, vyřízení pojistných událostí, půjčovna automobilů.
[P. Holého 80] [Kladno] Více informací

HEKL Autoservis Buštěhrad (okr. Kladno)

Autoservis HEKL Buštěhrad je komplexní autoservis - veškeré mechanické práce, klempířské a karosářské, lakýrnické práce, diagnostika všech vozů, příprava na STK a emise, autoelektrika, elektronika, autosklo, pneuservis, montáže autorádií a další opravy klimatizace, výfuky, kovářské práce...
[Tyršova 5] [Buštěhrad] Více informací

LMP Cars - Autoservis Miltner Unhošť (okr. Kladno)

AUTOSERVIS Miltner Unhošť to jsou mechanické práce, klempířské práce, opravy aut všech značek, pneuservis, servis a opravy klimatizace, čištění ozonem, laserová geometrie, autobazar. Autoservis zajišťuje i odtah vozidel, příprava na STK. Prodej náhradních dílů. NOVĚ Můžete v našem objektu využít...
[Na Koželužce 945] [Unhošť] Více informací

OPRAVY A SERVIS stavebních strojů a motorových vozidel

Provádíme opravy a servis stavebních strojů všech značek s použitím originálních nebo neoriginálních dílů dle přání zákazníka. Dále to je servis osobních i nákladních vozidel, servis lesní a zahradní techniky. Na místo servisu se dostavíme dle vašeho požadavku servisním vozem.
[Hospozín 72] [Hospozín] Více informací

Autoopravna PEJPA - Autoservis Kladno

Autoservis PEJPA Kladno nabízí opravy všech značek vozidel. Autoservis zajití STK, provede servisní prohlídky, ruční mytí aut. Provádíme i stříkání podvozků a dutin automobilů osobních i malých užitkových, výměna náplní, diagnostika všech značek vozidel, geometrie, karosářské práce. Pneuservis, čišt...
[Gen. Klapálka 1342] [Kladno] Více informací

Autoservis Kladno - Autoservis Z + Z

Autoservis provede opravy osobních i dodávkových vozů. Autoservis Z+Z Kladno váš vůz přípraví a zajistí provedení STK a emisí, opravy elektro a diagnostika, pneuservis, plnění a údržba klimatizací, prodej ND.
[Zádušní 297] [Kladno] Více informací

AUTO JERMAN - autoservis Kladno

Náš autoservis provádí veškeré opravy automobilů. Autoservis AUTO JERMAN Kladno je specialista na motory, karoserie, ani autoelektrika není problém. Provozujeme i pneuservis.
[Na Vyhaslém 816] [Kladno] Více informací

Autoopravna • Pneuservis Aleš Vondráček - Autoservis Kladno

Autoservis Aleš Vondráček Kladno nabízí veškeré mechanické opravy, příprava a provedení STK + EMISE. Autoservis provádí i opravy autoelektriky, samozřejmostí je kvalitní diagnostika vozu. Součástí autoservisu je i pneuservis (přezutí, vyvážení, geometrie, opravy disků i pneumatik). Zajištění náhradn...
[Na Zelené 1118] [Kladno] Více informací

Autodíly Michalec s.r.o. - Kladno

Prodej a montáž náhradních dílů na veškeré typy osobních vozů a vozů avia. Nabízíme také náhradní díly na motocykly Simson, Babeta a další. Prodej autobaterií, provozních kapalin, autodoplňků, střešních nosičů a tažných zařízení včetně montáže, pneuservis. Máme k dispozici montážní dílnu, kde díly m...
[Vítězná 2994] [Kladno] Více informací

AUTOOPRAVNA Václav Repiský, Stochov (okr. Kladno)

Autoservis Repiský nabízí: mechanické, karosářské i lakýrnické práce, pneuservis, mytí vozů, prodej náhradních dílů, prodej AKU baterií, výměny skel, příprava na STK, diagnostika.
[Osvobození 524] [Stochov] Více informací

AUTOSERVIS MAJER - Unhošť

Autoservis nabízí opravy motorových vozidel, pneuservis, servis klimatizací, autodiagnostika, renovace předních světlometů, geometrie - KOCH.HD 10.
[Berounská 539] [Unhošť] Více informací

Luboš Hamouz

Autorizovaný prodejce a Servis MOTOCYKLŮ: SUZUKI, APRILIA, MOTO GUZZI, PRAGA. Servis japonských čtyřkolek: BMW, YAMAHA, HONDA, KAWASAKI, a dalších.
[Lva Nikolaje Tolstého 634] [Kladno - Švermov] Více informací

T&F autoservis Velvary

Autoservis poskytuje kompletní servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Provádí renovace veteránů.
[Chržínská 267] [Velvary] Více informací

TP spol. s r.o. Diesel servis Bosch TP

Provádíme opravy a seřízení naftových vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů Bosh, Delphi, Denso, Siemens (VDO), opravy vstřikovacích čerpadel Motorpal.
[nám. Fr. Rosenbauma 619] [Kladno - Dubí] Více informací

Autoservis Kladno - ZK automobil Karel Kédl

Autoservis ZK automobil Kladno provádí opravy osobních aut všech značek.
[Železničářů 616] [Kladno - Kročehlavy] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02