89_i3.gif

Auto, moto - Praha 9

Výpis zápisů

Autoservis Praha 9 - Újezd nad Lesy - Antonín HUBENÝ

Autoservis nabízí mechanické, autoelektrikářské, klempířské a lakýrnické práce, pneuservis, diagnostika závad, opravy a údržba klimatizace, příprava a zajištění STK a emisí. Autoservis Antonín HUBENÝ Újezd nad Lesy provádí také servis motocyklů a čtyřkolek, prodej a montáž autodoplňků, odtah a zajiš...
[Starokolínská 307] [Praha 9 - Újezd nad Lesy] Více informací

Autoservis Praha 9 - T.B. SERVIS Tomáš Brož

T.B. SERVIS Praha 9 je autoservis nabízející kompletní servis vozů značky ŠKODA, ale také servis všech ostatních značek. Autoservis je připraven vám poskytnout pravidelné servisní prohlídky. Samozřejmostí je kvalitní diagnostika, výměna brzdových destiček + kotoučů, výměna tlumičů, provozních kapali...
[Slévačská 744/1 (vjezd z ul. Poděbradská)] [Praha 9 - Hloubětín] Více informací

Autoservis Praha 9 - AUTO Žižkov s.r.o.

Autoservis Auto Žižkov s.r.o. provádí servis osobních a nákladních automobilů. Dále silniční autodoprava do 3,5 tun, přeprava zboží dodávkami Tranzit, IVECO, Mercedes a Renault.
[Poděbradská 193/28] [Praha 9 - Vysočany] Více informací

Autoservis Praha 9 - AUTO ČAKO, spol. s r.o.

Autoservis AUTO ČAKO Praha 9 - Čakovice nabízí kompletní autoservis všech značek vozidel od mechanických přes klempířské a lakýrnické práce, likvidace pojistných událostí, náhradní vozidla. Příprava na STK, půjčovna aut, dovoz aut, odtahová služba.
[Ke Stadionu 899/32] [Praha 9 - Čakovice] Více informací

AUTOWOLF Praha - Autoservis Praha 9 - Běchovice

Autoservis AUTOWOLF Praha poskytuje komplexní servis osobních i dodávkových vozů všech značek se specializací na vozy AUDI – VW – SEAT – ŠKODA. Autoservis provádí mechanické, klempířské a lakýrnické práce. Nabízí rychloservis (oleje, brzdy, filtry), generální opravy motorů, možná je i přestavba auta...
[Podnikatelská 267] [Praha 9 - Běchovice (Areál V.U. – EGU)] Více informací

Autoservis Praha 9 - Vladimír Sýkora - oprava automobilů

Náš autoservis provádí opravy všech značek vozidel - osobní i dodávkové, pneuservis, klimatizace, diagnostika, příprava a provedení STK, drobné karosářské opravy včetně laku.
[Poděbradská 786] [Praha 9 - Hloubětín] Více informací

Autoservis Praha 9 - AUTO - PNEU SERVIS HRUBÝ

Autoservis Auto Hrubý Praha 9 provádí klempířské a mechanické práce na automobilech všech značek, prodej náhradních dílů, diagnostika vozů Škoda, Volkswagen, Audi, Seat. Dále je pro vás připraven pneuservis - prodej a montáž různých značek pneumatik. Na naší provozovně na Poděbradské, Praha 9 - Hlou...
[Poděbradská 29] [Praha 9 - Vysočany] Více informací

Autoservis Praha 9 - ATST, s.r.o.

Autoservis ATST zajišťuje záruční a pozáruční servis osobních a užitkových automobilů všech značek. Provádí geometrie náprav, plnění a opravy klimatizací, generální opravy a opravy automatických převodovek všech značek. Kompletní likvidace pojistných událostí.
[Domkovská 1955/33] [Praha 9 - Horní Počernice] Více informací

Autoservis Peluněk Petr - Autoservis Praha 9

Autoservis se specializuje na veškeré mechanické práce, autoelektrika, diagnostika, servis autoklimatizace, kompletní opravy havarovaných aut, montáž tažného zařízení, pneuservis. Příprava vozů a realizace STK, ME
[V Chaloupkách 256/2] [Praha 9 - Hloubětín] Více informací

Autoservis Praha 9 - LÉSKA CZ, s.r.o.

Autoservis LÉSKA CZ Praha 9 provádí servis všech motorových vozidel, asistenční služby, pomoc při havárii, řešení pojistných událostí + opravy.
[Náchodská 2528/63A] [Praha 9 - Horní Počernice] Více informací

Autoopravna Petr Němeček - Autoservis Praha 9 - Vinoř

Autoservis Petr Němeček Praha 9 - Vinoř provádí veškeré mechanické práce u osobních vozidel všech značek, seřízení geometrie, dieselové i benzínové motory, příprava a zajištění STK + emise.
[Ke Mlýnku 547] [Praha 9 - Vinoř] Více informací

Autoservis Praha 9 - AUTOMONT Petr Pospíchal

Autoservis AUTOMONT provádí opravy motorových vozidel, klimatizací vozidel, diagnostika řídících jednotek osobních automobilů. Autoservis nabízí i klempířské práce a výměnu autoskel.
[Hloubětínská 1/38] [Praha 9 - Hloubětín] Více informací

Autoservis Praha 9 - Autoservis Viska - Viktor SKALICKÝ

Autoservis VISKA Praha 9 Čakovice nabízí rozsáhlé služby. Od pravidelné servisní prohlídky až po kompletní vyřízení pojistné události.
[Cukrovarská 33/21] [Praha 9 - Čakovice] Více informací

Autoservis Praha 9 - Autoservis Mika s.r.o.

Autoservis Mika Praha 9 provádí opravy vozidel, měření emisí, diagnostika motoru, geometrie náprav na stolici Laser, klimatizace, pneuservis, elektrikářské práce, revize LPG, seřízení a renovace světel, výroba brzdových trubiček.
[U Mateřské školy 436/8] [Praha 9 - Prosek] Více informací

Autoservis Praha 9 - Autoslužby KUKELKA

Provádíme opravy všech osobních a dodávkových vozidel. Autoservis nabízí mechanické, klempířské i autoelektrikářské práce, diagnostika vozů, výměny olejů, seřízení světel, výměny autoskel, příprava na STK + emise, prodej náhradních dílů, dodávka, montáž a vyvážení pneumatik.
[Oderská 333] [Praha 9 - Čakovice] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02