89_i3.gif

Auto, moto - Praha 8

Výpis zápisů

Autoservis Praha 8 - Autoservis U Skalky

Autoservis U Skalky Praha 8 je autoservis, pneuservis i klempírna. Provádí lakýrnické práce, mechanické opravy, opravy výfuků, opravy brzd, opravy elektroinstalací, servis klimatizací vč. chemického proplachu, dezinfekce klimatizací ozonem, montáž autorádií, renovace světlometů aut. Je pro vás připr...
[U Skalky 16] [Praha 8 - Bohnice] Více informací

Autoservis Praha 8 - CARBOX s.r.o.

Autoservis, pneuservis, ruční mytí. Autoservis s osobním a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Provádíme opravy a servis osobních a užitkových vozů.
[Pernerova 324/26] [Praha 8 - Karlín] Více informací

Autoservis Praha 8 - AUTO ARI Martin Cirkovský

Autoservis AUTO ARI nabízí veškeré opravy osobních a dodávkových automobilů. K dispozici je autoservis, pneuservis, autoskla. Nabízí také zabezpečení automobilů mechanické, elektronické i cebia. Příprava na STK a zajištění STK.
[Zenklova 105] [Praha 8 - Libeň] Více informací

Autoservis Praha 8 - IROA - HDC spol. s r.o.

Firma IROA-HDC se zabývá úpravami vozidel pro handicapované. Náš autoservis upravuje auta pro ruční ovládání. Naším cílem je dosáhnout svobody handicapovaných řidičů za volantem.
[Lodžská 808/24] [Praha 8 - Bohnice] Více informací

Autoservis Praha 8 - AUTO ARI-Michal Vávra

Autoservis, pneuservis, autoklempírna, provádíme opravy vozů všech značek.
[Zenklova 432/105] [Praha 8 - Libeň] Více informací

Autoservis Praha 8 - EuroCar EC s.r.o.

Společnost Euro Car EC je autorizovaný prodejce a autoservis vozů Škoda. Provádí záruční i pozáruční servis, autoelektrikářské práce, klempířské a lakýrnické práce.
[Lodžská 814/24a] [Praha 8 - Bohnice] Více informací

Autoservis Praha 8 - AUTORUDOLFINUM

Autoservis nabízí, klempířské a lakýrnické prace, pravidelné prohlídky, výměnu olejů a montáž tažných a zabezpečovacích zařízení.
[Hrušovanské náměstí 248] [Praha 8 - Dolní Chabry] Více informací

Autoservis Praha 8 - Mynos STK, s.r.o.

Sdružení Mynos s.r.o. nabízí: autoservis - opravy automobilů všech značek, pneuservis - pro osobní a užitkové vozy, opravy průpichů, bočních průrazů, duší, alu disků, automyčka, měření emisí, provedení TK.
[Bešťákova 10] [Praha 8] Více informací

Autoservis Praha 8 - Auto Rava, s.r.o.

Autoservis provádí mechanické a karosářské práce včetně lakování a generálek motorů. Nabízíme odtah automobilů a likvidaci škod.
[Prosecká 47] [Praha 8 - Libeň] Více informací

Autoservis Praha 8 - Autoservis a pneuservis Barchoš

Autoservis Barchoš Vám nabízí kopletní servis automobilů všech značek a typů. Váš vůz připravíme na STK a emise, opravíme poškozený lak, zajistíme odtah.
[Karlínské náměstí 5] [Praha 8 - Karlín] Více informací

Autoservis Praha 8 - AUTOSLUŽBY AUTOSPOL, s.r.o.

Autoservis AUTOSLUŽBY AUTOSPOL Praha 8 poskytuje servis automobilů všech továrních značek, plnění a desinfekce klimatizací, čištění klimatizací ozonem, diagnostika vozu, příprava na STK. Provádí veškeré mechanické práce na profesionální úrovni. Dále autoservis nabízí stavby, servis a pronájem závodn...
[Svídnická 613/7] [Praha 8 - Troja] Více informací

Autoservis Praha 8 - AUTOOPRAVNA PRAHA

Montáže tažných zařízení, oprava autopřívěsů, kompletní autoopravy pro Wartburg 353, drobné opravy ostatních značek automobilů.
[Javorová 1727/6] [Praha 8 - Ďáblice] Více informací

Autoservis Praha 8 - OK SKLO AUTO servis

OK SKLO AUTO servis nabízí mimo výměny autoskel i práce autoservisu. Mechanické práce (výměny tlumičů, brzd, spojek, výfukových systémů, opravy motorů atd.) Autoservis provádí i výměnu olejů a provozních kapalin, diagnostiku, geometrii náprav, ...
[Křivenická 863/50] [Praha 8 - Čimice] Více informací

Autoservis Praha 8 - Autoservis TORERA

Autoservis TORERA pracuje s vozy všech typů a značek osobních i užitkových vozidel. Provádí mechanické opravy, opravy karoserií a laků vozidel všech značek, disponujeme rovnací stolicí Chief S 21 a lakovnou. Nabízíme svařování plastů, leštění laku, leštění karoserie, leštění světel a světlometů.
[Na Košince 106/3] [Praha 8 - Libeň] Více informací

Autoservis Praha 8 - AUTOAVANT DRUŽSTVO

Autorizovaný servis osobních a užitkových vozů RENAULT a DACIA. Provádí mechanické opravy, diagnostiku vozů, kontrolu a seřízení geometrie náprav, bezpečnostní kódování skel, ...
[Ďáblická 2] [Praha 8 - Střížkov] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02