89_i3.gif

Auto, moto - Praha 4

Výpis zápisů

Autoservis Praha 4 - Petr BARTOŠ - AUTOSERVIS

Autoservis Petr BARTOŠ Praha 4 nabízí: opravy vozidel všech značek, diagnostika, klempířské opravy, opravy promáčklin karoserie metodou PDR, ochranné nástřiky spodků, příprava a zajištění na STK a emise, prodej náhradních dílů, opravy a čištění autoklimatizací. Nepojízdné auto do našeho servisu odve...
[Michelská 4/11] [Praha 4 - Michle] Více informací

Autoservis Praha 4 + pneuservis + použité díly Škoda

Autoservis Praha 4 nabízí opravy vozidel všech značek, klempířské a mechanické práce, zajištění STK, emisí a ekologické likvidace vozů včetně odhlášení na ID a včetně dovozů. Prodej LEVNÝCH použitých dílů zn. Škoda - Favorit, Fabia, Felicie, Octavie, díly na ostatní značky. Pneuservis, prodej pneu a...
[Libušská 9/193] [Praha 4 - Libuš] Více informací

Autoservis Praha 4 - Auto Šafář & Říha

Autoservis - opravy všech značek vozidel, pneuservis, prodej náhradních dílů, autopůjčovna, odtahová služba. Na Pražském povstání autoklempířství + servis Šafář Říha.
[Závišova 230/12] [Praha 4 - Nusle] Více informací

Radek Schürrer - autoservis Praha 4

RS Autoservis Schürrer provádí mechanické opravy všech značek aut, autoklempířské i lakýrnické práce, příprava na STK a emise, pneuservis na objednání, prodej pneu.
[Družstevní ochoz 2] [Praha 4 - Pankrác] Více informací

Autoservis Praha 4 - Autoservis 2 K, spol. s r.o.

Autoservis 2K Praha 4 nabízí komplexní servisní služby na nejmodernějších zařízeních. Autoservis zajistí vyřízení pojistných událostí. Vlastní autolakovna i autoklempírna, zapůjčení náhradního vozu.
[Dobronická 778] [Praha 4 - Kunratice] Více informací

Autoservis Praha 4 - ServisAuto spol. s r.o.

Náš autoservis provádí mechanické a klempířské opravy, dále je pro Vás připravena lakovna, autoelektrika. Autoservis vám také přípraví auto na STK a měření emisí, vyřizování pojistných událostí, prodej náhradních dílů, pneuservis.
[Na veselí 45] [Praha 4 - Nusle] Více informací

Motoservis Praha 4 - Pavel Polák - Motolive

Servis a prodej motocyklů, pneuservis na počkání, motobazar, prodej doplňků a příslušenství. Vyvažování klikových hřídel, repase tlumičů a příprava motocyklů na sezónu.
[Ke Stáčírně 6] [Praha 4 - Chodov] Více informací

Autoservis Praha 4 - Autoservis JPK Pavel Kaftan

Autoservis - opravy vozidel všeho druhu - mechanické a elektro. Pneuservis - kompletní služby, geometrie, prodej pneu.
[Bělehradská 7/13] [Praha 4 - Nusle] Více informací

Autoservis Praha 4 - Bohumil Brábník

Autoservis - klempířské a lakýrnické práce. Autoservis Brábník a syn provádí opravy vozů všech značek, máme rovnací stolici, zajišťujem náhradní díly.
[Na výspě 43] [Praha 4 - Bráník] Více informací

Autoservis Praha 4 - AUTO VÍT

Náš autoservis se specializuje na opravy vozů Opel, včetně diagnostiky motorů, přípravy a vyřízení EK a STK, opravujeme brzdy, spojky, výfuky. Autoservis AUTO VÍT Praha 4 provádí i opravy po havárii a lakování vozů.
[Mezi vodami 1560/33] [Praha 4 - Modřany] Více informací

Autoservis Praha 4 - Autoservis Šambi-Car

Autoservis Šambi-Car Praha 4 provádí opravy vozidel všech značek, drobné klempířské práce a služby pneuservisu. Náš autoservis vám zajistí měření emisí a STK.
[U plynárny 73/11a] [Praha 4 - Michle] Více informací

Autoservis Praha 4 - AutoServis Performance

AutoServis Performance Praha 4 nabízí kompletní servis aut a poskytuje služby pneuservisu. Autoservis provádí: mechanické opravy, opravy motorů, brzd, spojek, opravy podvozků, příprava a zajištění STK. Dále to je profesionální servis klimatizace aut, dvoufázová dezinfekce klimatizace - suchou paro...
[U Hellady 372/1] [Praha 4 - Michle] Více informací

Autoservis Praha 4 - Autoservis U BLONĎÁKŮ - Radek Šnobl

Autoservis U BLONĎÁKŮ Praha 4 provádí veškeré opravy, příprava a provedení STK, prodej nových i starších náhradních dílů, opravy vozidel všech značek. Autoservis se specializuje na značku Renault.
[Pekárenská 1164/2] [Praha 4 - Michle] Více informací

Autoservis Praha 4 - Rostislav Novotný

Autoservis všech značek, pneuservis osobních automobilů, ruční mytí aut, tepování, lakování, příprava vozů na STK, jarní a zimní prohlídky aut, renovace laku.
[Dobronická 778] [Praha 4 - Kunratice] Více informací

AUTOSERVIS Praha 4 - Jan Štefan

Náš autoservis provádí mechanické práce, výměny čelních skel, klempířské práce, příprava na STK, vyřízení pojistných událostí po havárii vč. Skel, lakýrnické práce, rovnání karosérií na rovnacím rámu, diagnostika motorových vozidel, opravy zkorodovaných karoserií.
[Modřanská 36/78] [Praha 4 - Hodkovičky] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02