89_i3.gif

Auto, moto - Praha 4

Výpis zápisů

Autoservis Praha 4 - AutoServis Performance

AutoServis Performance Praha 4 nabízí kompletní servis aut a poskytuje služby pneuservisu. Autoservis provádí: mechanické opravy, opravy motorů, brzd, spojek, opravy podvozků, příprava a zajištění STK. Dále to je profesionální servis klimatizace aut, dvoufázová dezinfekce klimatizace - suchou paro...
[U Hellady 372/1] [Praha 4 - Michle] Více informací

Autoservis Praha 4 - Petr BARTOŠ - AUTOSERVIS

Autoservis Petr BARTOŠ Praha 4 nabízí: opravy vozidel všech značek, diagnostika, klempířské opravy, opravy promáčklin karoserie metodou PDR, ochranné nástřiky spodků, příprava a zajištění na STK a emise, prodej náhradních dílů, opravy a čištění autoklimatizací. Dále nabízíme služby pneuservisu - p...
[Michelská 4/11] [Praha 4 - Michle] Více informací

Autoservis Praha 4 - MM AUTO PRAHA

MM AUTO PRAHA - bývalý MOTOR ART - autoservis, pneuservis pro všechny vozy se specializací na japonská a korejská auta. Plnění klimatizací, diagnostika, příprava a provedení STK, pneuservis, při opravě u nás půjčení auta. Výprodejový prodej nových i použitých náhradních dílů HONDA za výhodné ceny....
[U Hellady 372/1] [Praha 4 - Michle] Více informací

Autoservis Praha 4 + pneuservis + použité díly Škoda

Autoservis Praha 4 nabízí opravy vozidel všech značek, klempířské a mechanické práce, zajištění STK, emisí a ekologické likvidace vozů včetně odhlášení na ID a včetně dovozů. Prodej LEVNÝCH použitých dílů zn. Škoda - Favorit, Fabia, Felicie, Octavie, díly na ostatní značky. Pneuservis, prodej pneu a...
[Libušská 9/193] [Praha 4 - Libuš] Více informací

Autoservis Praha 4 - Auto Šafář & Říha

Autoservis - opravy všech značek vozidel, pneuservis, prodej náhradních dílů, autopůjčovna, odtahová služba. Na Pražském povstání autoklempířství + servis Šafář Říha.
[Závišova 230/12] [Praha 4 - Nusle] Více informací

Radek Schürrer - autoservis Praha 4

RS Autoservis Schürrer provádí mechanické opravy všech značek aut, autoklempířské i lakýrnické práce, příprava na STK a emise, pneuservis na objednání, prodej pneu.
[Družstevní ochoz 2] [Praha 4 - Pankrác] Více informací

Autoservis Praha 4 - Autoservis 2 K, spol. s r.o.

Autoservis 2K Praha 4 nabízí komplexní servisní služby na nejmodernějších zařízeních. Autoservis zajistí vyřízení pojistných událostí. Vlastní autolakovna i autoklempírna, zapůjčení náhradního vozu.
[Dobronická 778] [Praha 4 - Kunratice] Více informací

Autoservis Praha 4 - ServisAuto spol. s r.o.

Náš autoservis provádí mechanické a klempířské opravy, dále je pro Vás připravena lakovna, autoelektrika. Autoservis vám také přípraví auto na STK a měření emisí, vyřizování pojistných událostí, prodej náhradních dílů, pneuservis.
[Na veselí 45] [Praha 4 - Nusle] Více informací

Motoservis Praha 4 - Pavel Polák - Motolive

Servis a prodej motocyklů, pneuservis na počkání, motobazar, prodej doplňků a příslušenství. Vyvažování klikových hřídel, repase tlumičů a příprava motocyklů na sezónu.
[Ke Stáčírně 6] [Praha 4 - Chodov] Více informací

Autoservis Praha 4 - Autoservis JPK Pavel Kaftan

Autoservis - opravy vozidel všeho druhu - mechanické a elektro. Pneuservis - kompletní služby, geometrie, prodej pneu.
[Bělehradská 7/13] [Praha 4 - Nusle] Více informací

Autoservis Praha 4 - Bohumil Brábník

Autoservis - klempířské a lakýrnické práce. Autoservis Brábník a syn provádí opravy vozů všech značek, máme rovnací stolici, zajišťujem náhradní díly.
[Na výspě 43] [Praha 4 - Bráník] Více informací

Autoservis Praha 4 - AUTO VÍT

Náš autoservis se specializuje na opravy vozů Opel, včetně diagnostiky motorů, přípravy a vyřízení EK a STK, opravujeme brzdy, spojky, výfuky. Autoservis AUTO VÍT Praha 4 provádí i opravy po havárii a lakování vozů.
[Mezi vodami 1560/33] [Praha 4 - Modřany] Více informací

Autoservis Praha 4 - Autoservis Šambi-Car

Autoservis Šambi-Car Praha 4 provádí opravy vozidel všech značek, drobné klempířské práce a služby pneuservisu. Náš autoservis vám zajistí měření emisí a STK.
[U plynárny 73/11a] [Praha 4 - Michle] Více informací

Autoservis Praha 4 - Autoservis U BLONĎÁKŮ - Radek Šnobl

Autoservis U BLONĎÁKŮ Praha 4 provádí veškeré opravy, příprava a provedení STK, prodej nových i starších náhradních dílů, opravy vozidel všech značek. Autoservis se specializuje na značku Renault.
[Pekárenská 1164/2] [Praha 4 - Michle] Více informací

Autoservis Praha 4 - Rostislav Novotný

Autoservis všech značek, pneuservis osobních automobilů, ruční mytí aut, tepování, lakování, příprava vozů na STK, jarní a zimní prohlídky aut, renovace laku.
[Dobronická 778] [Praha 4 - Kunratice] Více informací
Přidat firemní zápis

Anketa

Zapojíte se do ÚČTENKOVÉ loterie?

24.1%
75.9%

fb-02