89_i3.gif

Auto, moto - Praha 3

Výpis zápisů

Auto moto servis - CAR SERVIS spol. s r.o.

CAR SERVIS Praha 3 nabízí servis a opravy motocyklů. Díky dlouholetým zkušenostem je schopen nabídnout prvotřídní servis a opravy motocyklů BMW. Najdete zde i prodej originálních náhradních dílů na motocykly BMW, doplňky od firmy Wunderlich, Siebenrock, tlumiče a pérování Wilbers, pneumatiky na moto...
[U Vinohradské nemocnice 11] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Autoservis Praha 3 - Autoopravna Roman Boubín

Autoservis Praha 3 - Roman Boubín provádí opravy a servis aut všech značek. Autoservis nabízí servisní prohlídky a diagnostiku vozidel, veškeré mechanické práce. Samozřejmostí je výměna oleje, filtrů, opravy motorů, brzd. Autoservis provádí i autoelektrikářské práce - opravy alternátorů a startérů, ...
[Malešická 74] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Autoservis Praha 3 - Opravy silničních vozidel Wegner David

Autoservis Wegner Praha 3 provádí mechanické opravy silničních vozidel, diagnostika aut osobních, nákladních a trucků. Výhodou je pojízdný autoservis a nonstop autoelektrikářské práce, opravy agregátů nezávislá topení a hydraulická čela. V době 18:00 - 8:00 za výjezd příplatek 2000,-Kč
[Malešická 74 (areál Vackov)] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Autoservis Praha 3 - Autocentrum Flora

Autocentrum Flora je profesionální servis nabízející diagnostiku, laserovou geometrií i servis klimatizací, přípravu + zprostředkování STK. Mobilní autoservis. Rychloservis. Poradenství v oblasti zabezpečení vašeho vozidla. Prodej autodílů včetně odborné montáže.
[Vinohradská 2828/151 (podzemní parking)] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Autoservis Praha 3 - I.S.A. CAR

Autoservis pro všechny značky vozů. Specializujeme se na opravy dieselových motorů. Veškeré opravy Vašeho auta na jednom místě. Autoservis, autolakovna, klepírna, pneuservis, diagnostika, výměna autoskel, zajištění STK.
[Slezská 2530/65a] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Autoservis Praha 3 - Tomáš Hejlek

Autoservis Tomáš Hejlek Praha 3 provádí běžné opravy aut všech značek, diagnostiku, autoelektrikářské práce. Autoservis nabízí i ruční mytí aut.
[Slezská 1785/69a] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Autoservis Praha 3 - Autoservis A. Jirsák

Autoservis A.Jirsák Praha 3 provádí mechanické opravy podvozku, brzd, spojek, tlumičů, výměny olejů a filtrů, výměny svíček a vzduchových filtrů, autoelektrikářské práce.
[Koněvova 116/66] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Autoslužby ŽIŽKOFF - Autoservis Praha 3

Autoservis Praha 3 ŽIŽKOFF provádí opravy a úpravy osobních, terénních a dodávkových vozidel všech značek. Poskytuje kompletní služby o vůz včetně diagnostiky. Autoservis ŽIŽKOFF opravuje motory, převodovky i diferenciály.
[Za žižkovskou vozovnou 1309/28] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

KAREL FÍLA - EFCAR AVIA náhradní díly

Obchod, velkoobchod, maloobchod, výroba a prodej náhradních dílů, pro auta, vozy, značky AVIA za slušné ceny
[Koněvova 167] [Praha 3] Více informací

Autoservis Praha 3 - Automat Cars Service

Náš autoservis provádí opravy automatických převodovek na všech evropských , japonských a USA vozidlech. Opravujeme automatické převodovky včetně repasí. Prodáváme náhradní díly pro automatické převodovky.
[Kolínská 2276/7] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Autoservis Praha 3 - Autoservis PARUKÁŘKA s.r.o.

Autoservis s kompletní nabídkou služeb. Autoservis PARUKÁŘKA provádí i klempířské a lakýrnické práce, provozuje pneuservis, zajiští STK.
[Jana Želivského 1816/25] [Praha 3] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02