Reklamní zápisy
Výpis zápisů

Odtahová služba Dolní Morava (okres Ústí nad Orlicí) - Marti...

Nonstop odtahová služba na auta a stavební stroje až do váhy 15 tun. S odtahem stavebních strojů a nákladních aut máme bohaté zkušenosti. Dále provádíme veškeré zemní práce, výkopové práce, kanalizace, hloubení a výkop rybníků, demoliční práce, výkopy základů i rozvoz sypkých hmot.
[Velká Morava 21] [Dolní Morava] Více informací

Nonstop Autosklo Praha 10 - Petr KŘÍŽEK

Nabízíme nonstop servis, výměny autoskel, montáže střešních oken. Nákup a prodej autoskel, aplikace folií, tónování skel, montáž střešních oken. Dále nabízíme služby rychloservisu.
[K Rybníčkům 13] [Praha 10] Více informací

HELFI - pohřební služba Nonstop Praha 3

Zajistíme pro vás veškeré služby – od převozu zesnulého až po zajištění smutečních kytic. Převozy zesnulých do zahraničí uskutečňuje naše pohřební služba do bližších vzdáleností vlastními pohřebními automobily, a do všech částí světa letecky. NON STOP SLUŽBA.
[Kubelíkova 1031/53] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Nonstop havarijní služba a instalatérská pohotovost - Trutno...

NONSTOP pohotovostní a havarijní služba pro havárie vodovodních, odpadních a topných systémů. Lze využít nepřetržitě v pracovní dny, o víkendech a svátcích.
[Náměstí Svobody 197 (naproti Albertu)] [Trutnov - Horní Předměstí] Více informací

Martin Knesl - Autosklo Dejvice

Provádíme montáž autoskel nejvyšší kvality od předních výrobců, profesionální poradenství, vyřízení formalit s pojišťovnou vše na místě a s největší profesionalitou špičkově odvedenou prací.
[Evropská 49] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

EMISSION s.r.o.

Naší prioritou je odtahová služba a silniční asistence a s tím související i další činnost: autoservis včetně STK a emise, zajišťujeme kompletní servis při dopravních nehodách nebo ekolikvidace starých vozidel. NOVĚ měření emisí CNG a LPG.
[Ke Kablu 378/24] [Praha 10 - Dolní Měcholupy] Více informací

Autoservis Amet s.r.o.

Opravy veškerých motorových vozidel, klempířské a lakýrnické práce, zajištění STK a emise, odtahová služba do 3, 5 tuny, pneuservis osobní i dodávky, autobusová doprava, vedení účetnictví, daňové evidence a další.
[Závist 1157] [Praha 5] Více informací

Zámečnická pohotovost Písek - Zámečnictví U Kostela Alena Ky...

Nouzové otevírání bytů, aut i trezorů. Zámečnická pohotovost.
[Leoše Janáčka 41/5] [Písek] Více informací

Květinový servis Votice - Zlatuše Matoušková - Květiny • Dár...

Nabízíme květinový servis, rozvoz květin 24 hodin denně. Prodej řezaných i hrnkových květin, svatebních i pohřebních kytic, věnců, suché vazby, dárková keramika, květináče, drobné dárkové a dekorační předměty.
[Komenského nám. 366] [Votice] Více informací

Nonstop opravy silničních vozidel Praha 3 - Wegner David

Pojízdný autoservis, nonstop autoservis. Autoelektrikář, opravy silničních vozidel, autoelektrika, opravy agregátů nezávislá topení a hydraulická čela. Diagnostika osobních, nákladních a trucků. Výjezd: o víkendu a všední den od 18:00 - 08:00 = 2.000,- Kč.
[Malešická 74 (areál Vackov)] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Nonstop zámečnictví, zámečnická pohotovost ABRAKA Praha 4 - ...

Zámečnická pohotovost NON STOP - 24h denně - 7 dní v týdnu - 365 dní v roce. Zámečnictví ABRAKA Praha provádí otevírání aut, bytů, trezorů, montáže, servis, opravy, generální systémy, výroba všech klíčů, bezpečnostní dveře, prodej materiálu.
[Vídeňská 797/64] [Praha 4 - Krč] Více informací

ODTAHOVÁ SLUŽBA Zásmuky - Karel Bašek

NONSTOP odtahová služba pro osobní vozidla. Dále celková oprava vozidla, příprava vozu na STK, oprava a plnění klimatizací, celková diagnostika motoru.
[Kmochovo nám. 129] [Zásmuky] Více informací

A - Z Zámkařství Hradec Králové - Milan Dlouhý

Pohotovostní, nouzové otevírání dveří a aut. Dále vyrábíme klíče, autoklíče, prodej zámků, kování, trezorů, gravírování štítků, montáže zámků a kování. Opravy a sjednocování zámků, dodávky zámkových systémů hotelového typu. Montáže žaluzií, předokenní rolety, sítě proti hmyzu, vnitřní i vnější parap...
[Československé armády 216/41] [Hradec Králové] Více informací

Autoservis nonstop Teplice - Petr Jiránek

Autoservis, opravy všech vozidel, oprava klimatizací, elektroinstalací, výměny alternátorů i startérů, montáže autoalarmů, centrálního zamykání. Autoservis nákladních vozů, výměny autobaterií. Dále provádíme instalaci a servis satelitní techniky.
[Karolíny Světlé 2564/17] [Teplice] Více informací

Nonstop smuteční služby Praha 9 - Horní Počernice

Nabízíme nonstop pohřební služby: převoz zesnulých, kremační i církevní obřad, pohřby do země, smuteční oznámení na počkání. Dále prodej hřbitovních doplňků, fotografie na pomníky. Nabízíme možnost platby kartou.
[Náchodská 868/28, autobusová zastávka Chvaly] [Praha 9 - Horní Počernice] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02