Reklamní zápisy
Výpis zápisů

Nonstop havarijní služba a instalatérská pohotovost - Trutno...

NONSTOP pohotovostní a havarijní služba pro havárie vodovodních, odpadních a topných systémů. Lze využít nepřetržitě v pracovní dny, o víkendech a svátcích.
[Náměstí Svobody 197 (naproti Albertu)] [Trutnov - Horní Předměstí] Více informací

HELFI - pohřební služba Nonstop Praha 3

Zajistíme pro vás veškeré služby – od převozu zesnulého až po zajištění smutečních kytic. Převozy zesnulých do zahraničí uskutečňuje naše pohřební služba do bližších vzdáleností vlastními pohřebními automobily, a do všech částí světa letecky. NON STOP SLUŽBA.
[Kubelíkova 53] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Nonstop Autosklo Praha 10 - Petr KŘÍŽEK

Nabízíme nonstop servis, výměny autoskel, montáže střešních oken. Nákup a prodej autoskel, aplikace folií, tónování skel, montáž střešních oken. Dále nabízíme služby rychloservisu.
[K Rybníčkům 13] [Praha 10] Více informací

Autoservis ANTONŮ Praha 6

PRACUJEME DLE DOHODY V JAKOUKOLIV DENNÍ DOBU I O VÍKENDECH VYZVEDNEME VAŠE NEPOJÍZDNÉ AUTO NEBO PROVEDEME OPRAVU NA MÍSTĚ​ Výměny autoskel ZDARMA při pojistné události, pneuservis. Výměny olejů a filtrů. Opravy brzd, výfuků, náprav, karosérií, …
[Braškovská 245/4] [Praha 6 - Liboc] Více informací

Odtahová služba Chocerady - Autoservis VOSÁTKA - Jiří Vosátk...

Pro vaše auto dojedeme kamkoliv a kdykoliv po celé ČR i zahraničí. Odvezeme vůz po nehodě a přistavíme náhradní vůz zapůjčený po dobu opravy u nás. Přivezeme i zakoupený vůz v zahraničí. Vše zařídíme.
[Chocerady 321] [Chocerady] Více informací

Odtahová služba Dolní Morava - Martin Král

Nonstop odtahová služba na auta a stavební stroje až do váhy 15 tun. Dále provádíme veškeré zemní práce, výkopové práce, kanalizace, hloubení a výkop rybníků, demoliční práce, výkopy základů i rozvoz sypkých hmot.
[Velká Morava 21] [Dolní Morava] Více informací

Martin Knesl - Autosklo Dejvice

Provádíme montáž autoskel nejvyšší kvality od předních výrobců, profesionální poradenství, vyřízení formalit s pojišťovnou vše na místě a s největší profesionalitou špičkově odvedenou prací.
[Evropská 49] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

EMISSION s.r.o.

Naší prioritou je odtahová služba a silniční asistence a s tím související i další činnost: autoservis včetně STK a emise, zajišťujeme kompletní servis při dopravních nehodách nebo ekolikvidace starých vozidel. NOVĚ měření emisí CNG a LPG.
[Ke Kablu 378/24] [Praha 10 - Dolní Měcholupy] Více informací

Autoservis Amet s.r.o.

Opravy veškerých motorových vozidel, klempířské a lakýrnické práce, zajištění STK a emise, odtahová služba do 3, 5 tuny, pneuservis osobní i dodávky, autobusová doprava, vedení účetnictví, daňové evidence a další.
[Závist 1157] [Praha 5] Více informací

Odtahová služba Vlašim - AUTO HOLADA

Nonstop odtahová služba a asistenční služba - 24 hodin, 365 dní v roce u nás i v zahraničí. Zavolejte a pošleme vám pomoc. Dále provozujeme autoservis, pneuservis, servis klimatizací a motoservis všech značek.
[Vlasákova 1701] [Vlašim] Více informací

Zámečnictví Kolín Josef Němec - Pohotovostní služba

Otevírání aut, bytů i trezorů, servis a prodej trezorů, výroby klíčů vložkových, dózických trezorových i autoklíče s IMOB. Pro akutní případy držíme pohotovostní službu.
[Kmochova 15] [Kolín] Více informací

Autoservis Praha 6 - Autoopravna, pneuservis Metoděj Paul

Nonstop odtahová služba + vyřízení pojistných událostí.
[Třanovského 622/11] [Praha 6] Více informací

Autopůjčovna MÁLEK

Nonstop pronájem vozidla, přistavení vozidla v Pardubicích, havarijní pojištění pro ČR a Evropu, úrazové pojištění, dálniční známka po ČR, letní i zimní pneu, asistenční služba 24 hod. denně, všechna vozidla jsou vybavena klimatizací a CD přehrávačem.
[JUDr. Krpaty 417] [Pardubice] Více informací

Autoservis Rakovník - Autosklo servis Dyntar

Provádíme výměny čelních, bočních i zadních skel, dle telefonického kontaktu nonstop. Skla měníme na osobních, dodávkových i nákladních vozech, autobusech, traktorech a jiných strojích. Opravy čelních skel, praskliny, montáž tažných zařízení, leptání vin kódu na sklo. Jsme smluvní partner pojišťoven...
[Nábřeží Dr. Beneše 1884] [Rakovník] Více informací

A - Z Zámkařství Hradec Králové - Milan Dlouhý

Pohotovostní, nouzové otevírání dveří a aut. Dále vyrábíme klíče, autoklíče, prodej zámků, kování, trezorů, gravírování štítků, montáže zámků a kování. Opravy a sjednocování zámků, dodávky zámkových systémů hotelového typu. Montáže žaluzií, předokenní rolety, sítě proti hmyzu, vnitřní i vnější parap...
[Československé armády 216/41] [Hradec Králové] Více informací
Přidat firemní zápis

Anketa

Zapojíte se do ÚČTENKOVÉ loterie?

25.6%
74.4%

fb-02