Reklamní zápisy
Výpis zápisů

Nonstop Autosklo Praha 10 - Petr KŘÍŽEK

Nabízíme nonstop servis, výměny autoskel, montáže střešních oken. Nákup a prodej autoskel, aplikace folií, tónování skel, montáž střešních oken. Dále nabízíme služby rychloservisu.
[K Rybníčkům 13] [Praha 10] Více informací

Odtah aut Praha 4 - MM AUTO PRAHA

Odtahová služba nonstop, opravy vozidel - autoservis a pneuservis. Při opravě u nás půjčení náhradního vozu. 24 hod denně / 365 dní v roce.
[U Hellady 372/1] [Praha 4 - Michle] Více informací

Autoservis ANTONŮ Praha 6

Výměny autoskel ZDARMA při pojistné události, pneuservis. Výměny olejů a filtrů. Opravy brzd, výfuků, náprav, karosérií, …
[Braškovská 245/4] [Praha 6 - Liboc] Více informací

Odtahová služba Dolní Morava - Martin Král

Nonstop odtahová služba na auta a stavební stroje až do váhy 15 tun. Dále provádíme veškeré zemní práce, výkopové práce, kanalizace, hloubení a výkop rybníků, demoliční práce, výkopy základů i rozvoz sypkých hmot.
[Velká Morava 21] [Dolní Morava] Více informací

Pohřební služba Všetečka - Příbram - služba NONSTOP

Naše pohřební služba provádí komplexní zajištění pohřbu NONSTOP na všech pobočkách. Pro obřady využíváme vlastní pohřební síň. Zajišťujeme smuteční oznámení, objednávku a dovoz smutečních květin a věnců. Provádíme převoz zesnulých v ČR i Evropě, kremace, pohřby do země, kremační obřady.
[Pražská 126] [Příbram 2] Více informací

HELFI - pohřební služba Nonstop Praha 3

Zajistíme pro vás veškeré služby – od převozu zesnulého až po zajištění smutečních kytic. Převozy zesnulých do zahraničí uskutečňuje naše pohřební služba do bližších vzdáleností vlastními pohřebními automobily, a do všech částí světa letecky. NON STOP SLUŽBA.
[Kubelíkova 53] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Nonstop zámečnictví, zámečnická pohotovost ABRAKA Praha 4 - ...

Zámečnická pohotovost NON STOP - 24h denně - 7 dní v týdnu - 365 dní v roce. Otevírání aut, bytů, trezorů, montáže, servis, opravy, generální systémy, výroba všech klíčů, bezpečnostní dveře, prodej materiálu.
[Vídeňská 797/64] [Praha 4 - Krč] Více informací

AUTOKUBÍN - Odtahová služba

Odtahová služba. Dále nabízíme: autoservis, opravy aut, karosářské práce, lakýrnické práce, prodej autoskel, výměny skel, laserová geometrie, prodej náhradních dílů, ekologická likvidace autovraků, připrava a zajištění STK a měření emisí, provoz autopůjčovny.
[Levá 1240] [Neratovice] Více informací

Martin Knesl - Autosklo Dejvice

Provádíme montáž autoskel nejvyšší kvality od předních výrobců, profesionální poradenství, vyřízení formalit s pojišťovnou vše na místě a s největší profesionalitou špičkově odvedenou prací.
[Evropská 49] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

Autoservis-nonstop -Jiří Hradecký

NESOLIDNÍ FIRMA!!! NEDOPORUČUJEME!!! Nonstop Autoservis Jiří Hradecký
[Opletalova 550] [Bohumín] Více informací

EMISSION s.r.o.

Naší prioritou je odtahová služba a silniční asistence a s tím související i další činnost: autoservis včetně STK a emise, zajišťujeme kompletní servis při dopravních nehodách nebo ekolikvidace starých vozidel. NOVĚ měření emisí CNG a LPG.
[Ke Kablu 378/24] [Praha 10 - Dolní Měcholupy] Více informací

Autoservis Amet s.r.o.

Opravy veškerých motorových vozidel, klempířské a lakýrnické práce, zajištění STK a emise, odtahová služba do 3, 5 tuny, pneuservis osobní i dodávky, autobusová doprava, vedení účetnictví, daňové evidence a další.
[Závist 1157] [Praha 5] Více informací

Autoservis, autosklo Rakovník - Pavel Dyntar

Provádíme výměny čelních, bočních i zadních skel, dle telefonického kontaktu nonstop. Skla měníme na osobních, dodávkových i nákladních vozech, autobusech, traktorech a jiných strojích. Opravy čelních skel, praskliny, montáž tažných zařízení, lepení vin kódu na sklo. Jsme smluvní partner pojišťoven ...
[Nábřeží Dr. Beneše 1884] [Rakovník] Více informací

Nonstop opravy silničních vozidel Praha 3 - Wegner David

Pojízdný autoservis, nonstop autoservis. Autoelektrikář, opravy silničních vozidel, autoelektrika, opravy agregátů nezávislá topení a hydraulická čela. Diagnostika osobních, nákladních a trucků. Výjezd: o víkendu a všední den od 20:00 - 06:00 = 2.000,- Kč.
[Malešická 74 (areál Vackov)] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

A - Z Zámkařství Hradec Králové - Milan Dlouhý

Pohotovostní, nouzové otevírání dveří a aut. Dále vyrábíme klíče, autoklíče, prodej zámků, kování, trezorů, gravírování štítků, montáže zámků a kování. Opravy a sjednocování zámků, dodávky zámkových systémů hotelového typu. Montáže žaluzií, předokenní rolety, sítě proti hmyzu, vnitřní i vnější parap...
[Československé armády 216/41] [Hradec Králové] Více informací
Přidat firemní zápis

Anketa

Pokud potřebujete nějakou informaci. Hledáte ji nejčastěji?

95.8%
0%
4.2%

fb-02