Reklamní zápisy
Výpis zápisů

Nonstop havarijní služba a instalatérská pohotovost - Trutno...

NONSTOP pohotovostní a havarijní služba pro havárie vodovodních, odpadních a topných systémů. Lze využít nepřetržitě v pracovní dny, o víkendech a svátcích.
[Náměstí Svobody 197 (naproti Albertu)] [Trutnov - Horní Předměstí] Více informací

Odtahová služba Dolní Morava - Martin Král

Nonstop odtahová služba na auta a stavební stroje až do váhy 15 tun. Dále provádíme veškeré zemní práce, výkopové práce, kanalizace, hloubení a výkop rybníků, demoliční práce, výkopy základů i rozvoz sypkých hmot.
[Velká Morava 21] [Dolní Morava] Více informací

Nonstop Autosklo Praha 10 - Petr KŘÍŽEK

Nabízíme nonstop servis, výměny autoskel, montáže střešních oken. Nákup a prodej autoskel, aplikace folií, tónování skel, montáž střešních oken. Dále nabízíme služby rychloservisu.
[K Rybníčkům 13] [Praha 10] Více informací

Autoservis ANTONŮ Praha 6

PRACUJEME DLE DOHODY V JAKOUKOLIV DENNÍ DOBU I O VÍKENDECH VYZVEDNEME VAŠE NEPOJÍZDNÉ AUTO NEBO PROVEDEME OPRAVU NA MÍSTĚ​ Výměny autoskel ZDARMA při pojistné události, pneuservis. Výměny olejů a filtrů. Opravy brzd, výfuků, náprav, karosérií, …
[Braškovská 245/4] [Praha 6 - Liboc] Více informací

HELFI - pohřební služba Nonstop Praha 3

Zajistíme pro vás veškeré služby – od převozu zesnulého až po zajištění smutečních kytic. Převozy zesnulých do zahraničí uskutečňuje naše pohřební služba do bližších vzdáleností vlastními pohřebními automobily, a do všech částí světa letecky. NON STOP SLUŽBA.
[Kubelíkova 53] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Odtahová služba Chocerady - Autoservis VOSÁTKA - Jiří Vosátk...

Pro vaše auto dojedeme kamkoliv a kdykoliv po celé ČR i zahraničí. Odvezeme vůz po nehodě a přistavíme náhradní vůz zapůjčený po dobu opravy u nás. Přivezeme i zakoupený vůz v zahraničí. Vše zařídíme.
[Chocerady 321] [Chocerady] Více informací

Martin Knesl - Autosklo Dejvice

Provádíme montáž autoskel nejvyšší kvality od předních výrobců, profesionální poradenství, vyřízení formalit s pojišťovnou vše na místě a s největší profesionalitou špičkově odvedenou prací.
[Evropská 49] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

EMISSION s.r.o.

Naší prioritou je odtahová služba a silniční asistence a s tím související i další činnost: autoservis včetně STK a emise, zajišťujeme kompletní servis při dopravních nehodách nebo ekolikvidace starých vozidel. NOVĚ měření emisí CNG a LPG.
[Ke Kablu 378/24] [Praha 10 - Dolní Měcholupy] Více informací

Autoservis Amet s.r.o.

Opravy veškerých motorových vozidel, klempířské a lakýrnické práce, zajištění STK a emise, odtahová služba do 3, 5 tuny, pneuservis osobní i dodávky, autobusová doprava, vedení účetnictví, daňové evidence a další.
[Závist 1157] [Praha 5] Více informací

Zámečnictví Kolín Josef Němec - Pohotovostní služba

Otevírání aut, bytů i trezorů, servis a prodej trezorů, výroby klíčů vložkových, dózických trezorových i autoklíče s IMOB. Pro akutní případy držíme pohotovostní službu.
[Kmochova 15] [Kolín] Více informací

Autoservis Praha 6 - Autoopravna, pneuservis Metoděj Paul

Nonstop odtahová služba + vyřízení pojistných událostí.
[Třanovského 622/11] [Praha 6] Více informací

A - Z Zámkařství Hradec Králové - Milan Dlouhý

Pohotovostní, nouzové otevírání dveří a aut. Dále vyrábíme klíče, autoklíče, prodej zámků, kování, trezorů, gravírování štítků, montáže zámků a kování. Opravy a sjednocování zámků, dodávky zámkových systémů hotelového typu. Montáže žaluzií, předokenní rolety, sítě proti hmyzu, vnitřní i vnější parap...
[Československé armády 216/41] [Hradec Králové] Více informací

Květinový servis Votice - Zlatuše Matoušková - Květiny • Dár...

Nabízíme květinový servis, rozvoz květin 24 hodin denně. Prodej řezaných i hrnkových květin, svatebních i pohřebních kytic, věnců, suché vazby, dárková keramika, květináče, drobné dárkové a dekorační předměty. Dále nabízíme zdravou výživu.
[Komenského nám. 366] [Votice] Více informací

Nonstop opravy silničních vozidel Praha 3 - Wegner David

Pojízdný autoservis, nonstop autoservis. Autoelektrikář, opravy silničních vozidel, autoelektrika, opravy agregátů nezávislá topení a hydraulická čela. Diagnostika osobních, nákladních a trucků. Výjezd: o víkendu a všední den od 18:00 - 08:00 = 2.000,- Kč.
[Malešická 74 (areál Vackov)] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Nonstop zámečnická pohotovost - ZÁMEČNICTVÍ Liberec Pavel Ko...

Nouzové otevírání aut, bytů, trezorů, expresní opravy po vloupání, sestavení zámků na klíč, výroba klíčů, autoklíčů a generálních systémů, prodej a montáž veškerého mechanického zabezpečení a jiné.
[Květinová 701/6] [Liberec] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02