254_vrtacka.png

Kdo mi to Namontuje - Žaluzie, Rolety

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

RN OKNA - montáž žaluzií a stínící techniky Praha

Žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, parapety jsou kromě oken součástí naší nabídky stínící techniky a příslušenství na okna. Už od roku 1997 provádíme u našich zákazníků montáž žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu, výměny parapetů a jejich kompletní servis. V široké a pestré nabídce stínící techniky na...
[Svídnická 515/2] [Praha 8 - Trója] Více informací

LENAservis s.r.o. - ROLETY ŽALUZIE MARKÝZY - Jirkov

ROLETY a ŽALUZIE - vnitřní a venkovní, MARKÝZY a FASÁDNÍ CLONY, PLISÉ - včetně atypických tvarů, SÍTĚ PROTI HMYZU - okenní a dveřní , SHRNOVACÍ DVEŘE a STĚNY, Garnýže a záclonový program, Atypické doplňky oken a doplňky střešních oken.
[Bezručova 362] [Jirkov] Více informací

PROKLIMA stínící technika s.r.o.

Nabízíme markýzy, garážová vrata, sítě proti hmyzu a interiérové a venkovní žaluzie. Prodej i montáž žaluzií, markýz, garážových vrat.
[Budějovická 1030] [Jesenice u Prahy] Více informací

TVT EURO-okna s.r.o.

Doplňky k našim oknům: vnitřní parapety, venkovní parapety, interiérové žaluzie, venkovní žaluzie s mechanickým ovládání, nebo s elektropohonem venkovní rolety s mechanickým ovládání.
[Babice 254] [Babice] Více informací

AMBRA Jaroslav Kamrla

Prodej, montáže, instalace: protisluneční technika - žaluzie horizontální i vertikáln, hliníkové interiérové, meziokenní, dřevěné - bambus, venkovní, látkové rolety a roletky, venkovní rolety - plast či hliník, markýzy.
[Vřesová 15] [Uherské Hradiště] Více informací

THERMOSPOR; František Vlčnovský

Výroba a montáž sítí proti hmyzu, lepení a instalace folií - bezpečnostní, thermoizolační, protisluneční. Prodej, montáž i opravy žaluzií, markýz, silikonové těsnění oken, rolety - ALU, PVC, textilní, čalounění dveří, shrnovací dveře.
[Moravská 96] [Uherský Brod] Více informací

FAKRO; Josef Šůstek

Montáže střešních oken, pokrývačské práce, montáže střech, střešní konstrukce. Prodej a dodávka - střešní okna FAKRO, žaluzie, rolety.
[Havřice 120] [Uherský Brod] Více informací

VEKRA, spol. s r.o. provozovna Uherské Hradiště

Výroba, montáž: plastová a hliníková okna a dveře, střešní okna, žaluzie, rolety, parapety, sítě proti hmyzu a další doplňky. Služby: konzultace, zpracování cenových nabídek a zaměření oken ZDARMA.
[Kollárova 500] [Uherské Hradiště] Více informací

H-mont - Miroslav Hučík

Výroba, prodej, montáž: dekorační a stínící techniky: žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, markýzy, shrnovací dveře, čalounění dveří.
[Sadová 976] [Uherské Hradiště - Mařatice] Více informací

Pořízek Petr

Dodávka, montáž: žaluzie, předokenní rolety, shrnovací dveř, garážová vrata. Truhlářství - výroba nábytku.
[Palackého 1373] [Bystřice pod Hostýnem] Více informací

MONTIS Ing. Anna Neudeckerová

Výroba, prodej, montáž, servis, oprava: markýzy, korbové, výsuvné rolovací, balkonové, velkoplošné zastřešovací konstrukce, předokenní rolety a vrata, velkoplošné dřevěné slunečníky, velkoplošné hliníkové slunečníky, zahradní altány party.
[Moravská 2715] [Kroměříž] Více informací

ALFA OKNA s.r.o.

Vyrábíme, prodáváme a montujeme plastová okna, plastové dveře a dveřní výplně, zimní zahrady, zahrada z profilu, doplňky: žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu atd. parapety.
[Hradišťská 88] [Staré Město] Více informací

HOLEXIM Jiří Holeček

Montujeme a prodáváme vertikální i horizontální žaluzie, předokenní rolety i shrnovací koženkové stěny.
[Slavičín,areál firmy INTEC] [Slavičín] Více informací

SANVER spol. s r.o.

Výroba, prodej, montáže, servis, dodávka - horizontálních žaluzií, žaluzie na plastová okna a eurookna, vertikální žaluzie, sítě, sítí proti hmyzu - pevné i svinovací, markýzy, clony, venkovní rolety, látkové vnitřní rolety - parapety, parapetů - venkovní i vnitřní.
[Budovatelská 4815] [Zlín] Více informací

STAVTRANS,spol.s r.o.

Doplňky - žaluzie, markýzy, rolety. Dále komplexní služby a poradenství: použití materiálů na jaký druh stavby, optimalizace spotřeby materiálu, autodoprava, přeprava, doprava, zakoupeného materiálu až na místo.
[Sokolovská 967] [Uherské Hradiště] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02