Jak funguje nabídka práce


Vložit nabídku do sekce Nabídka práce může každý, kdo má v katalogu firem Kdomitoudělá.cz placený zápis. Vložení nabídky do sekce Nabídka práce je naprosto zdarma a to po dobu 6 měsíců, pokud doba do ukončení placeného zápisu v katalogu není kratší. V tomto případě je možné nabídku do sekce Nabídka práce vložit bezplatně do doby ukončení placeného zápisu. Počet nabídek práce ani jejich délka není nijak omezena. Jedinou podmínkou je zařazení nabídky práce do stejné kategorie, v jaké je registrován váš firemní zápis v katalogu firem Kdomitoudělá.cz.

 


Jak tedy na to?
První krok je provést registraci.
Pokud jste již registrováni, stačí se přihlásit.
Přihlášenému uživateli se při kliknutí na záložku Přidat nabídku práce zobrazí formulář pro zadání všech potřebných údajů.
Po vyplnění formuláře klikněte na „Odeslat“ a na váš e-mail přijde potvrzení o převzetí zápisu.

 

Zápis se řídí Pravidly pro prezentace nabídky práce.


Další nabídky práce
Přijmeme na 2-3 dny v týdnu servisního technika pro náš servis lyží. Požadujeme manuální zručnost, fyzickou zdatnost, jinak vše naučíme.
Město: Říčany
Přijmeme servírku / číšníka na plný úvazek nebo brigádu. Požadujeme alespoň částečnou praxi v oboru (umět načepovat pivo :) spolehlivost. Nástup možný ihned. Kontakt: p. Kočovský tel.: 736 752 673
Město: Praha 3 - Vinohrady
Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Junior - účetní. Práce v centru Prahy. Nástup možný ihned. Na HPP, DPČ i DPP. Kontaktujte e-mailem: info@kockasro.cz
Město: Praha 1 - Staré Město
fb-02